Połajanki na Twitterze. Minister kontra publicysta

Wymianę złośliwości zaserwowali użytkownikom Twittera minister spraw zagranicznych i znany publicysta. Zaczął Radosław Sikorski, który wbił szpilę w Łukasza Warzechę. Ten nie pozostał mu dłużny. A poszło o Koreę Północną.

Radosław Sikorski nawiązał do felietonu Łukasza Warzechy, który ukazał się na stronach internetowych „Rzeczpospolitej”. Autor zastanawiał się z nim nad treścią słów, jakie przedstawiciel Polski wpisał w imieniu polskiej prezydencji i całej Unii Europejskiej w księdze kondolencyjnej. „Wiemy tylko tyle, że kondolencje wpisał, ale jakie? Czy aby wystarczająco czołobitne? Czy dość docenił wkład Kima w dzieło utrzymania światowego pokoju? Czy pochwalił stworzony przez niego system wychowywania obywateli, tak skuteczny, że po jego śmierci zalewali się autentycznymi łzami, bez potrzeby wyrywania im paznokci dla przypomnienia” – ironizował Warzecha. 

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/372728,radoslaw-sikorski-i-lukasz-warzecha-dyskutuja-na-twitterze.html 

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Połajanki na Twitterze. Minister kontra publicysta”

  1. A kiedyś z Łukasza był taki sympatyczny realista. Potem równie sympatyczny (i bojowy) negacjonista. A teraz pozostał… felietonista…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *