Polska i UE sodomią stoi

Uczestnicy zaplanowanej na czerwiec parady gejów w Warszawie będą mogli wjechać na teren UE bez wiz – pisze portal euobserver.com, powołując się na polski MSZ. Za wizy wjazdowe do strefy Schengen Rosjanie i Ukraińcy muszą normalnie płacić 35 euro, a Białorusini aż 60 euro.

– Prawa mniejszości i równość płci to nie wyodrębnione części programu polskiej prezydencji (w UE). To są wartości, których polski rząd zawsze bronił, niezależnie od tego, czy jest prezydencja, czy jej nie ma – powiedział portalowi rzecznik polskiej prezydencji w UE Konrad Niklewicz.

tvn.24

[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Polska i UE sodomią stoi”

  1. Niech jeszcze kilka razy tak jasno się za tym opowiedzą to zaskarbią sobie niechęć całkiem sporej części społeczeństwa. Nie wiem jak to się przedstawia dokładnie,ale często w życiu codziennym spotykam się z dość negatywną reakcją gdy takie kwestie pojawią się w jakiejś rozmowie. Już pomijając zupełnie kwestie religijne, to znaczy,że jakieś resztki zdrowego rozsądku w polskim społeczeństwie zostały.

  2. katolik może się żenić, gej też to jest równość a nie przywilej! Przywilej jest kiedy katolik może a gej nie.

  3. Nie kumam, co wam ci geje przeszkadzają? Żyjcie i dajcie żyć innym. To w ogóle nie jest żaden problem społeczny.

  4. @Piotr Napierała – Nie „katolik moze się żenić” lecz żenić się może mężczyzna z kobietą. Ślepy nie dostanie prawa jazdy, czy to znaczy, że widzący mają przywilej a ślepi są dyskryminowani???? Nawiasem mówią to Gej też może się ożenić – tyle, że z osobą przeciwnej płci.

  5. @Piotr Napierała c.d – chyba nie przeczytał Pan powyższego newsa. Nikt nie zamierza „nie dawać żyć” tzw. gejom. Ale dlaczego mają być uprzywilejowani w kwestii wiz i jeszcze my mamy za to płacić ??

  6. „…Nie kumam, co wam ci geje przeszkadzają? Żyjcie i dajcie żyć innym. To w ogóle nie jest żaden problem społeczny. …” – dobrze by było, by ktoś kompetentny w rzeczonej materii, raz a dobrze wypunktował zagrożenia jakie pedalstwo, a zwłaszcza pedelska propaganda, stanowią dla zycia społecznego. Bez autorytetów, cytatów etc., tylko krótko, technicznie, w stylu „pedalstow wywołuje to i to w taki a taki sposób”, „propaganda pedalska w taki oto sposób powoduje taki a taki problem”? Niechze ktos to w końcu zrobi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *