Prof. M. Chodakiewicz o katastrofie smoleńskiej

Fragment wywiadu z prof. Markiem J. Chodakiewiczem zamieszczony w tygodniku „Uważam Rze” (2-8 lipca br.). Czytamy:

„Fałszerstwo oficjalnego śledztwa [smoleńskiego] jest oczywiste. Narzucona kilka minut po tragedii opowieść o winie pilotów nie wytrzymuje krytyki. Nie ma dowodu na to, że to był zamach, nie ma, że zamachu nie było. Chociaż moi koledzy, z którymi pracuję, a którzy zjedli w amerykańskich służbach specjalnych zęby na walce z Sowietami, nie mają wątpliwości, że polskiego prezydenta i jego ekipę po prostu zabito. Technologia dla Rosjan nie jest problemem, znane są dziesiątki przypadków ściągnięcia na ziemię samolotów, wojskowych, cywilnych, za pomocą środków elektronicznych i spowodowanie ich katastrofy”.

Komentarz: A ja zawsze myślałem, że prof. Chodakiewicz jest wykładowcą uniwersyteckim. Na wikipedii czytamy: „Od 2003 jest profesorem historii w Instytucie Polityki Międzynarodowej w Waszyngtonie„. Ciekawy uniwersytet. Wykłady prowadzą spece ze służb specjalnych? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Prof. M. Chodakiewicz o katastrofie smoleńskiej”

  1. @prof. A. Wielomski: http://www.youtube.com/watch?v=vnGkFAwycvo 2:50 – „Uczymy dyplomatów, specjalistów od obronności oraz oficerów wywiadu i kontrwywiadu na poziomie podyplomowym” Wobec tego nie widzę nic złego i nienormalnego w pracy byłych, czy obecnych członków wywiadu na takiej uczelni. Co ciekawe, uczelnia jest prywatna.

  2. Jankesi i ich, hmmm, akolici, usilnie pracują nad upowszechnieniem wersji „zamachowej”. A może to właśnie jankesi zabili nam prezydenta? Akurat oni, w przeciwieństwie do Rosjan, mieliby powody, a i korzyści odnieśli bardzo konkretne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *