Przemysław Wipler w klubie przyjaznym gejom

Na facebooku Przemysław Wipler (7 PiS w Warszawie) zaprasza swoich sympatyków do Klubokawiarnii Chłodna 25 , Warszawa Chłodna 25 (róg Żelaznej)

http://www.facebook.com/event.php?eid=255948447781288

Lokal ten na stronach homoseksualnych określany jest jako „przyjazny gejom”, W lokalu tym odbywały się min.:

Wieczór autorski Magdaleny Środy i Aleksandry Pawlickiej„Ta straszna Środa?”
Wizualizacja cierpienia. Holokaust w filmie i sztukach wizualnych.
Drugie Warszawskie Spotkanie Promujące najnowszą powieść Jacka Dehnela „Saturn” – koleś jest otwartym homosiem
POZNAJ WSPÓŁCZESNĄ ŻYDOWSKĄ WARSZAWĘ
Wykłady Konstantego Geberta
WIECZÓR ŻYDOWSKI
Wieczór Myśli Orgiastycznej ” Homo polonicus”

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Przemysław Wipler w klubie przyjaznym gejom”

  1. O Boże co to za miejsce !?, zobaczyłem tablice na gronie kogo oni promują http://grono.net/chlodna-25/. „Solidarność z izraelskimi gejami i lesbijkami – 8.08 19:30” „warsztaty dla homo- i biseksualnych kobiet” „Homofather w Klubie Filmowym Lambdy” ???, mam pytanie do chłopaków z MW i exMW czy jako organizatorzy marszy na 11.XI, Marszy Tradycji i Kultury, etc nie przeszkadza wam uczestnictwo w tym wydarzeniu w takim miejscu ???

  2. PS Radzę się zastanowić, czy na portalu Konserwatyzm.pl mamy do czynienia z realizmem czy schozofrenią polityczną. Z listy PiS startują Artur Górski i Przemysław Wipler – ludzie, którzy są doskonale znani środowiskom konserwatywnym i wolnorynkowym, a redakcja (zapewne w osobie Adama Wielomskiego) nieustannie podkłada im „świnię”.

  3. @AR Majewskiemu widocznie nie przeszkadza wątpliwe miejsce spotkań, siedząc we frondzi i dostając wierszóweczki można na wiele rzeczy przymknąć oko. W wywiadzie z AG jaki ukazał się na stronie pokazał jakim jest konserwatystą…Widzę, że frondzia przytępiła ostrość p. Majewskiego, już nie dąży do rozwiązań siłowych…Teraz jedyną słuszną drogą jest PiS ! i to jest dogmat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *