Putin Vladimir Vladimirovich został kolejnym prezydentem Rosji!

Władimir Putin został kolejnym prezydentem Rosji – potwierdzają pierwsze cząstkowe dane, ogłoszone w niedzielę w Moskwie przez Centralną Komisję Wyborczą (CKW). Z podliczenia 14% głosów wynika, że Putina poparło 61,76% wyborców.

Pozostali kandydaci:

Lider partii komunistycznej KPRF Giennadij Ziuganow zgromadził 17,84%

Oligarcha Michaił Prochorow – 7,57%,

Przywódca LDPR Władimir Żyrinowski – 8,01%,

Szef socjalistycznej Sprawiedliwej Rosji Siergiej Mironow – 3,67%.

Źródło:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Koniec-glosowania-w-Rosji-Juz-wiadomo-kto-wygral,wid,14303766,wiadomosc.html

Komentarz:

W imieniu Polskiej prawicy pragniemy złożyć panu Prezydentowi Władimirowi Putinowi szczere gratulacje z okazji ponownego wyboru na stanowisko Prezydenta Rosji. Gratulacje te składamy jako ideowi  konserwatyści wybitnemu politykowi.

Być może nie wszyscy na hałaśliwej i zrewoltowanej duchowo polskiej tzw. prawicy zdają sobie z tego sprawę, ale prezydent Rosji jest obecnie jedynym znaczącym politykiem, który może powstrzymać ofensywę społeczno-politycznego demoliberalizmu, homopropagandy i sodomii. Skoro bronimy wartości Cywilizacji Łacińskiej, to naszą sympatię będą budzić wszyscy ci  politycy, którzy stanowią realną przeszkodę dla zgniłej demokratycznej kultury .

Mamy nadzieje, że nowa kadencja przyczyni się do wspólnej pracy na rzecz poprawy i umocnienia stosunków rosyjsko-polskich i rozwoju konstruktywnej, rzeczowej współpracy w najróżniejszych sprawach w tym również pozytywnego rozwiązania kwestii historycznych.

Odpowiada to, niewątpliwie, interesom obywateli naszych państw, a także wpisuje się w koncepcję (R. Dmowskiego) zapewnienia wzajemnego zrozumienia i poszanowania wzajemnych interesów w Europie i Europie Wschodniej.

pf

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Putin Vladimir Vladimirovich został kolejnym prezydentem Rosji!”

  1. komentarz jest debilny. On nie jest strażnikiem cywilizacji chrześcijańskiej tylko wykorzystuje kościół prawosławny do swojej imperialnej polityki. Ja musiałby być na usługach UE to szybko wprowadził by ateizm jako religie politycznie poprawną. naprawdę tego nie widzicie czy tylko udajecie? A może to pan Libicki napisał?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *