„Rasiści podnoszą głowę”

– Przedstawiciele organizacji żydowskich w Polsce wyrazili w czwartek swoje oburzenie incydentem w Jedwabnem (Podlaskie). Wzywają władze oraz społeczeństwo do położenia kresu „tej hańbie”, bo „rasiści podnoszą głowy”.

Autorzy wydanego w czwartek oświadczenia piszą nie tylko o incydencie w Jedwabnem. Wspominają również o szydzeniu z pomordowanych, malowaniu nazistowskich symboli i gloryfikowaniu Auschwitz. „We Wrocławiu rozwydrzeni, bezmyślni kibole, zwani przez niektórych polityków +patriotami+, demonstrują publicznie fanatyczny antysemityzm i rasizm. Rasiści podnoszą głowy w Puńsku i Białymstoku, atakują centra i zabytki żydowskie, litewskie, muzułmańskie. Ma miejsce eskalacja rasowej nienawiści” – uważają organizacje żydowskie.

„Pytamy, co jeszcze ma się zdarzyć? Wzywamy władze i społeczeństwo do położenia kresu tej hańbie” – napisali we wspólnym oświadczeniu przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych w Polsce Piotr Kadlcik, prezydent B’nai B’rith „Polin” Jarosław J. Szczepański, Paweł Śpiewak ze stowarzyszenie Drugie Pokolenie-Potomkowie Ocalałych z Holokaustu, Piotr Wiślicki z Żydowskiego Instytutu Historycznego, Grażyna Pawlak z Fundacji prof. M. Schorra, Artur Hofman z Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce oraz Anna Drabik z Stowarzyszenia Dzieci Holocaustu.

http://gosc.pl/doc/934454.Zydzi-ws-Jedwabnego-rasisci-podnosza-glowy

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “„Rasiści podnoszą głowę””

  1. Uwaga!!!Masoneria!!!”!B’nai B’rith”- „Polin” to polska sekcja swiatowej masonskiej lozy zarezerwowanej dla Zydow na bazie kryteriow rasowych. W tym momencie nastapila internacjonalizacja sprawy polskich kibicow. Rzad w Warszawie nie dysponuje zadna sila zeby sie” B’nai B’rithowi” oprzec.

  2. @Antoine Ratnik Mało tego. B’B to także loża SYJONISTYCZNA, a więc RASISTOWSKA. Jakim prawem ŻYDOWSKA LOŻA RASISTOWSKA piętnuje innych za to samo co sobą reprezentuje? To tak samo jakby gwałciciel potępiał pedofila!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *