Redakacja konserwatyzm.pl chce uzyskać odpowiedzi od p. Przemysława Wiplera (PiS)

          W związku z wczorajszymi burdami wywołanymi przez polskich kiboli – pod sztandarami „prawdziwie-patriotycznymi” – pragniemy zapytać się p. posła Przemysława Wiplera (PiS) czy jako społeczny Rzecznik Praw Kibica jest zadowolony ze swoich podopiecznych i czy jego zdaniem chuligani winni być nazywani „polskimi patriotami”?                      
         Mamy też pytanie do Pana Posła, czy podziela pogląd jednego z warszawskich radnych PiS: „Żałuję, że Policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polski musieli bronić „kibole”. Brawo dla nich. Nie dajmy sobie pluć w twarz”?

Czy wypowiedź pana radnego należy rozumieć jako wyciągnięcie konsekwencji z polityki Antoniego Macierewicza i zapowiedź, że w razie powrotu PiS do władzy Rosja zostanie zaatakowana przez nasze siły policyjne? Jeżeli tak, czy ograniczać się będziemy do ataku na Kaliningrad, czy też nasze siły policyjne będą się przedzierać przez Białoruś na Smoleńsk i Moskwę?

Redakcja portalu www.konserwatyzm.pl

Wypowiedź radnego na:

 http://dzikikraj.interia.pl/news-radny-warszawy-z-pis-honoru-polski-musieli-bronic-kibole,nId,612421

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Redakacja konserwatyzm.pl chce uzyskać odpowiedzi od p. Przemysława Wiplera (PiS)”

  1. Rusofilia jest tak samo szkodliwa jak rusofobia. Niech redakcja się opamięta w promowaniu punktu widzenia „Gazety Wyborczej”.

  2. Wspaniałe w PiS jest to, że budować swoją karierę można tylko przelicytowując innych. To tłumaczy większość wypowiedzi np. takiego Macierewicza. Maciejowski niewątpliwie bije w posły. Ciekawe, jak zareagują ci, którym chce mandat odebrać: Górski i Wipler. Pewnie będą chcieli podbić poprzeczkę jeszcze wyżej. Będzie zabawa.

  3. Zgadzam się z apelem @Jacek L. Czy Panowie nie widzą prowokacji w fakcie epatowania symboliką „sierpa i młota”? Toż to powinno się do nich strzelać!

  4. @ Górecki – jeśli mamy „wolny kraj”, to wolni ludzie mają prawo chodzić z sierpem, młotem i swastyką.

  5. Czy jest jakiś powód, by pan poseł miał się zajmować czytaniem niepoważnych apeli i odpowiadaniem na głupie pytania?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *