Redaktor naczelny ,,Playboya” krytycznie o Nergalu

W programie „Śniadanie Mistrzów” w TVN24:

– Nergal jest (człowiekiem)wyjątkowo dobrze ułożonym, grzecznym, miłym, całującym ciężarne kobiety w brzuch – tłumaczyła Domagalik.

– Hitler też był sympatyczny dla bliskich – wtrącił Meller.

– Odsyłam do rewelacyjnego, bardzo odważnego wywiadu w „Newsweeku”. (…) Wymagało to dużej odwagi. Jest młody człowiek, który robi growling, wydaje z siebie ten głos rewelacyjnie, jest po raz pierwszy w 50-tce billboardu, jest na 17 miejscu najlepiej grających ten rodzaj muzyki na gitarze. Jak słyszę „Hitler”, to się w sobie kurczę – tłumaczyła Domagalik. – Po wyroku sądu powiedział „Heil Satan”, co jest ewidentnym odwołaniem się do satanizmu i nazizmu – przypomniał Meller.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10306219,_Hitler_tez_byl_sympatyczny_dla_bliskich___Awantura.html?as=1&startsz=x

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Redaktor naczelny ,,Playboya” krytycznie o Nergalu”

  1. Meller ostatnimi czasy jest swoistym katechonem w przestrzeni publicznej. Najpierw krytyka PO, teraz krytyka Nergala. To nasz człowiek w tym zgniłym obozie. Przez lata wyrabiał sobie pozycje jako koń trojański w obozie wroga i począł go powoli rozsadzać od środka. Brawa dla tego pana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *