Roman Giertych: „Głosowałem od lat na Platformę Obywatelską”

http://narodowcy.net/roman-giertych-glosowalem-od-lat-na-platforme-obywatelska/2013/06/02/

Komentarz: Dziwi nas zdziwienie Redakcji narodowcy.net. Linia Romana Giertycha prowadzi logicznie do głosowania na PO. Na prawo scenę polityczną okupuje jakobiński PiS, na prawo od niego jest jeszcze maleński PiS-bis w postaci Solidarnej Polski i Ruch Narodowy, który trudno traktować z powagą. W tej sytuacji jedyną racjonalną prawicą w Polsce, mającą jakikolwiek wpływ na państwo i wolną od oparów smoleńskich czy zdobywania Wilna i Lwowa, jest prawe skrzydło PO. [aw].

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 1]
Facebook

0 thoughts on “Roman Giertych: „Głosowałem od lat na Platformę Obywatelską””

  1. A co powinien robic czlonek cywilizacji lacinskiej? glosowac na pajacow czy tworzyc ruch republikanski? jak sie przuylaczy do pajacowej tluszczy to jest juz zgubiony.. i tak Romek sie zblamowal… smutny koniec .. i chyba nalezy poprzec te bahory co krzyczaly „Giertych do wora, wor do jeziora” 🙂

  2. Roman G. jest trefnisiem. Zamiast poprzeć PiS i wywalić Leppera to poparł lewicowego Leppera. Teraz gdy z PiSem nic nie wskóra a jego LPR sie rozleciał to zostaje mu tylko sralon z PO na czele. I tak kolejny”prawicowiec” pokazał że jest lewakiem. szkoda tylko tradycji rodzinnej. Na prawo od PiS-u jest Nowa Prawica- przypominam redakcji. Obecnie 5 % ale jak pokarzą ją częściej w TVP to może to wzrosnąć do 10% i kto wtedy będzie koalicjantem dla PiS?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *