Smoleński bunt w Kościele ???

Onet.pl donosi, że „prawdziwie-patriotyczni” duchowni nie będą 9 IX odczytywać listu episkopatu do wiernych w sprawie pojednania z prawosławiem:

„Prace nad dokumentem odbywały się w tajemnicy. Jego podpisanie miało miejsce w świeckim budynku. Przesłanie nabiera więc nie duchowego, ale politycznego charakteru. Odczytanie dokumentu spowoduje konflikty. Niektórzy wierni mogą po prostu wyjść ze świątyni” – powiedział dla „Gazety Polskiej Codziennie, ksiądz Tadeusz Isakowicz – Zaleski. Dodał, że nie zamierza odczytać tekstu przesłania do narodów Polski i Rosji, który ma być przeczytany 9 września we wszystkich świątyniach w Polsce.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dojdzie-do-skandalu-wierni-moga-wyjsc-ze-swiatyni,1,5228039,wiadomosc.html

Komentarz: Na konserwatyzm.pl dawno już ostrzegaliśmy, że smoleńszczyzna to nie jest żadne hobby, lecz zalążek sekciarstwa i jakobińskiego buntu w Kościele. Niestety, mieliśmy rację. Wir sind Kirche? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Smoleński bunt w Kościele ???”

  1. Co stałoby na przeszkodzie ekskomunikowaniu księży bratających się z masońsko-jakobińską GP i jawnie podżegających do nieposłuszeństwa wobec prawowitej hierarchii?

  2. A jest nakaz, żeby to w kościołach czytać? Jeśli tak, to mamy do czynienia z nieposłuszeństwem duchownych, a to dużo groźniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *