Solidarni 2010 chcą maszerować w Moskwie

Stowarzyszenie Solidarni 2010 zwróciło się do ministra spraw zagranicznych RP Radosława Sikorskiego oraz do mera Moskwy Sergeya Semyonovicha Sobyanina z prośbą o pomoc w zorganizowaniu obchodów 92. rocznicy zwycięstwa Polaków nad bolszewikami 15 sierpnia na placu Czerwonym w Moskwie – poinformował portal wPolityce.pl.

Podpisana pod oboma listami Beata Sławińska, członek Zarządu Stowarzyszenia, spodziewa się kilku tysięcy uczestników i liczy na to, że polskie MSZ pomoże zorganizować pociągi do stolicy Rosji, którymi Polacy dotrą bezpiecznie na planowane uroczystości i wrócą do kraju. Oczekuje też, że Ministerstwo wesprze Solidarnych 2010 w rozmowach z władzami Moskwy na temat organizacji uroczystości.

http://gosc.pl/doc/1175368.Skoro-Rosjanie-w-Warszawie-to-Polacy-w-Moskwie

„Prawdziwym patriotom” proponujemy przypuszczenie szturmu na Kreml i po jego bohaterskim zdobyciu pozostanie już w Moskwie w celu dokonania polonizacji miejscowej ludności i szerzenie „kultu smoleńskiego”.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Solidarni 2010 chcą maszerować w Moskwie”

  1. To ma zapewne dać pretekst Rosjanom do wysuwania również jakichś żądań. Zaczyna być co raz lepiej widoczne, na czym rzeczywiście polega działalność tego stowarzyszenia i w czyim interesie ono faktycznie działa.

  2. To stowarzyszenie to jacyś proaustriaccy, proniemieccy i prowęgierscy(to już rozumiem choć nie do końca)kretyni niepotrzebnie nakręcający polsko-rosyjskie animozje,banda narodowo-sanacyjnych durniów co tu dużo mówić..

  3. Pomysł z wzięciem Kremla jest niegłupi. Mogli by się tam następnie podczas oblężenia pozjadać już nie tylko słownie, ale w realu. Wyobrażacie sobie Wencla wędzącego Lisickiego?

  4. Ja się zastanawiam, czyje słuzby im tak w łbach mącą / szantażuja / sponsoruja: niemieckie, izraelskie czy jankeskie, bo ze ruskie, to jednak nie bardzo wierzę (mimo że faktycznie jest możliwe, iż na tanim cwaniactwie Zachodniaczów po raz kolejny najwiecej ugra Trzeci Rzym)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *