Sytuacja przed Pałacem Prezydenckim:

"Na Krakowskim Przedmieściu gromadzi się coraz więcej ludzi. Mają ze sobą biało-czerwone flagi przepasane kirem, znicze i kwiaty. Naprzeciwko Pałacu Prezydenckiego po drugiej strony ulicy zamontowano też model Tupolewa, który rozbił się pod Smoleńskiem. Konstrukcja przedstawia fragment samolotu wbity w ziemię, obok kawałki brzozy i krzyż przepasany biało-czerwoną flagą z napisem "10.04.2010 boli" oraz "Prawdy". Jego autorem jest Czesław Rędziak.

Manifestanci przynieśli też przed Pałac Prezydencki transparenty. "Jaki prezydent taki patriotyzm". "Panie Komorowski, polski prezydent upamiętniłby pomnikiem 96 ofiar katastrofy smoleńskiej, w tym dwóch prezydentów!!!", "Panie Tusk za skandaliczne śledztwo człowiek honoru strzeliłby sobie w głowę! Wystarczy Pana dymisja wraz z rządem i PO" – takie, między innymi napisy można przeczytać na transparentach".

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/348995,Kilka-tysiecy-osob-przed-palacem-prezydenckim-10042010-boli

A. Me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Sytuacja przed Pałacem Prezydenckim:”

  1. Mamy chory naród – dlaczego więc Pisowcy się dziwią, że mamy chore państwo? Nie wiem, na prawdę nie wiem…

  2. WP podaje, że są też takie hasła: „Zbrodnia doskonała 2010”; „Od powietrza, głodu, ognia i wojny, TVN-u i Platformy wybaw nas Panie!!!” – nie ma co, prawie jak poezja Mickiewicza. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *