Szlęzak: Czy Europie grozi wojna domowa z islamem?

Polska się szarpie. Szarpie się, żeby nie sprowadzić na siebie losu, który nieuchronnie czeka Europę Zachodnią. Po przegranej we Francji sił, które dawały jeszcze szansę na odwrócenie tego losu, kolej przyszła na Niemcy. Tu również w ważnym landzie przegrała Alternatywa dla Niemiec, co jest zapowiedzią przegranej tej partii w skali ogólnopaństwowej. Scenariusz już jest wyraźnie widoczny. Najpierw demokratycznie i nie-demokratycznie zostaną zmarginalizowane, a może nawet skryminalizowane siły polityczne przeciwne napływowi muzułmanów i opowiadające się za odbudową chociaż części wartości leżących u korzeni Europy i Unii Europejskiej. Potem muzułmanie, stosując różne naciski w tym bezpośrednią przemoc, doprowadzą do tego, że w demokratycznych wyborach będą mieć decydujący wpływ na władzę. Potem zaprowadzą demokrację według szariatu.

Typuję, że pierwszym takim państwem stanie się Szwecja. Francuski naukowiec Gilles Kepel prognozuje wojny domowe na tym tle. Być może tak będzie i będzie to dodatkowy czynnik, który doprowadzi do ruiny najpierw gospodarczej, a potem cywilizacyjnej tę część Europy. Trudno w to uwierzyć? Istnieje przecież współcześnie państwo, które taką drogę w dużej mierze już przeszło. Mam na myśli byłą Rodezję, a obecne Zimbabwe. Bez wskazywania co czarni, co biali dość powiedzieć, że po zdobyciu władzy zaczęto usuwać tych, którzy reprezentowali kulturę pracy, kulturę techniczną i organizacyjną. Pozbawiano ich własności i faktycznie sprowadzono do roli obywateli gorszej kategorii. Efekty przyszły szybko. Chaos, nędza i głód. Nie brakuje tylko broni, oczywiście w rękach tych, którzy demokratycznie władzę zdobyli. Zawsze jest tak, że z połączenia nędzy i broni wyłania się jakiś dzierżymorda. Islam ma to w sobie zakodowane. To uderzy w Polskę. Uważam, że Polska tego nie wytrzyma. Ani Rosja, ani Ukraina o Węgrzech nie wspominając nie będą dla nas oparciem, a Amerykanie w ogóle się wyniosą. Mam 55 lat i jest prawdopodobne, że dożyję tej klęski.

A Państwo uważacie, że do tego dojdzie?

Andrzej Szlęzak

za: facebook

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]
Facebook

3 thoughts on “Szlęzak: Czy Europie grozi wojna domowa z islamem?”

  1. Jak w Niemczech zaczną się rozruchy to Rosja tam wkroczy „bronić swojej rozdzielni gazu na Europe”. To będzie w ich interesie. I to będzie początek prawdziwej III Wojny Światowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *