Telewizja Trwam ma konkurenta

Została wpisana do rejestru przedsiębiorców niespełna rok temu. Trwam i wieczorna.pl starają się o jedno miejsce na multipleksie cyfrowym. 

Chcą nadawać program społeczno-religijny. KRRiT nie podaje bliższych informacji o rywalu ojca Tadeusza Rydzyka. Z informacji w mediach wiadomo, że za wieczorną.pl stoi znany w Zielonej Górze, rastafarianin, ekolog i ekonomista, wielbiciel opery, 33-letni Adam Fularz. 

Jego budowana od podstaw Radiotelewizja ma nadawać programy przygotowane przez „żydo-taoisto-hinduso-tolteko-buddystów”. Tak poinformował w osobiście zredagowanym komunikacie. Ma to być telewizja wielowyznaniowa. Na konkurs, ogłoszony przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, ostatecznie wpłynęło 16 wniosków. 

O koncesję na kanał filmowy starają się czterej wnioskodawcy, na edukacyjno-poznawczy ośmiu, dziecięcy - dwóch, w tym TVP. Konkurs najprawdopodobniej zostanie rozstrzygnięty w lipcu lub sierpniu. 

Telewizja publiczna zwolni odpowiednie miejsca na multipleksie z końcem kwietnia przyszłego roku. Zagospodarują je nowi koncesjonariusze.

Źródło: wym-1363275232945 Interia 

M.G. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Telewizja Trwam ma konkurenta”

  1. No to trzymam kciuki za żydo-taoisto-hinduso-tolteko-buddystów. Mimo wszystko to dużo mniejsze zagrożenie dla katolicyzmu w Polsce od RM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *