Tylko dwa procent różnicy między PO a PiS?

Jarosław Kaczyński, który odwiedził redakcję dziennika „Fakt” ujawnił, że z wyników wewnętrznych sondaży zamawianych przez jego partię wynika, że PiS niemal zrównało się w poparciu wyborców z PO. – To jest prawda. Te wyniki będą się spłaszczały. PiS będzie równał w górę – skomentował te słowa na antenie RMF FM Sławomir Nowak.

– W tej chwili różnica wynosi raptem dwa punkty procentowe na rzecz Platformy, ale to jest sytuacja do nadrobienia. Ta sytuacja zresztą się zmienia. Było już tak, że PiS prowadził – przyznał były szef rządu w rozmowie z „Faktem”.

Nowak, który był gościem „Kontrwywiadu RMF FM” powiedział, że w przypadku sondaży powtarza się sytuacja z 2010 roku, kiedy to właśnie pod koniec kampanii wyborczej poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości rosło i partia Jarosława Kaczyńskiego zbliżała się do Platformy Obywatelskiej. – Mówię to „na chłodno”, jako politolog, bo nie uczestniczę w tej kampanii. Startuje do Sejmu i zrobię wszystko, by u mnie, na Pomorzu, PiS nie dogonił PO – zapowiedział minister w kancelarii prezydenta Komorowskiego.

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/tylko-dwa-procent-roznicy-miedzy-po-a-pis-to-jest-,1,4840222,aktualnosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *