W odpowiedzi na apel konserwatyzm.pl

Kilka tygodni temu pojawił sie apel redakcji Konserwatyzm o wsparcie finansowe. I jak tak przeglądam sobie liczbę osób które odpowiedziały na apel to nie wygląda to ciekawie. Niemniej chciałbym przedstawić pewien pomysł który zawsze sie sprawdzał a jednoczesnie nikomu nie sprawi trudnosci i nie nadwyręży niczyich finansów – mianowicie zakładając iż ok 1000 osób regularnie odwiedza portal Konserwatyzm.pl i gdyby tak chociaż połowa z tych osób zechciała wpłacić tak miesięcznie po 2-3 złote to naprawdę nikt z Was nie odczuje ubytku pieniężnego a te 2-3 zł od 500 osób to 1000-1500 zł na podreperowanie sytuacji finansowej portalu a w przyszłosci gdyby tak każdy z wpłacających utrzymał swoje wpłaty to może i nawet jakis rozwój.

Tak przecież powstało Radio Maryja, TV Trwam projekt geotermi ojca Rydzyka – od setek tysięcy biednych emerytów i rencistów, którzy systematycznie miesięcznie wpłacali drobne kwoty, jedni większe drudzy mniejsze ale dzięki poczuci misji, w którą wierzą Ci ludzie, są oni w stanie latami wspierać przedsięwzięcia ojca Dyrektora. A niektórzy, bezdzietni zapisywać i całe oszczędnosci na rzecz Radia Maryja. Nie oceniam czy ojciec Rydzyk działa własciwie czy też nie, oceniam tylko mechanizm który działa i który jak widać można zastosować wszędzie – chociażby i dla pomocy w przezwyciężeniu trudnosci finansowych portalu Konserwatyzm.pl.

Dlatego proszę redakcję portalu Konserwatyzm o zamieszczenie mojego wpisu

Tomasz R. Celiński

Od Redakcji: Portal odwiedza znacznie więcej osób. Ok. 3000 dziennie, a ok. 10.000 regularnie (przynajmniej raz w tygodniu). Dlatego gorąco popieramy apel Pana Tomasza R. Celińskiego. Lista Darczyńców jest TUTAJ. Zachęcamy do dołączenia do niej. Ja ze swojej strony wpłaciłem przez ostatnie 7 miesięcy 700 złotych. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “W odpowiedzi na apel konserwatyzm.pl”

  1. W istocie rzeczy to jest portal Wielomskiego, stworzony dla promocji jego osoby i jego poglądów. Dlatego to jemu samemu powinno zależeć na opłacaniu wszystkich kosztów utrzymania serwera. W końcu miesięcznie zarabia podobno tyle, co poseł:)

  2. @konserwa ” W istocie rzeczy to jest portal Wielomskiego, stworzony dla promocji jego osoby i jego poglądów.”- czego glownym dowodem byla moja „interpelacja narodowa” do posla JFL (konserwatywna frakcja w PO). Bylo to wlasnie wyrazem promocji pogladow i osoby AW, ktory jak powszechnie wiadomo jest wielkim przyjacielem kibicow i zacieklym wrogiem PO. Zanim sie zrobi jakis komentarz, lepiej najpierw troche pomyslec.

  3. He.. gdzie jest moj komentarz? Wiec napisze jeszcze raz.. nie mam ochoty wspierac portalu ktory majac w nazwie konserwatyzm jakos dziwacznie sie zachowuje.. mam wrazenie ze miejscami zwalcza konserwatyzm.. dopoki sie to nie zmieni – ani grosza – Dziwi mnie to poparcie dla PO, wysmiewanie tzw. sekciarzy.. jakies dziwne wysmiewanie KNP.. Dziwaczny stosunek do , takze monarchistow z omp.. tzn. zwalczanie ich. no i ostatnio krytyka Natanka.. ktory w gruncie rzeczy robi to co Lefebvre.. ale nie.. natanek to wariat.. I te bajeczne zdolnosci uzasadnienia wszystkiego przez Pana Wielomskiego, nawet dlaczego popiera PO.. tragedia..

  4. jestem zly wiec dodam jeszcze wasz komiczny stosunek do radia maryja.. ktore tez traktujecie jak srodowisko opetanych sekciarzy.. tak dalej.. a zniszczycie polski konserwatyzm doszczetnie..

  5. Dobrym przykładem, lepszym w tym miejscu, jest „gospodarstwo” Bractwa. Działają w skrajnie niesprzyjających warunkach, a cały czas się rozwijają. Mają wielu darczyńców, którzy im ufają i chętnie łożą na ich potrzeby. Jestem zdania, że i Konserwatyzm.pl jest wart wsparcia – nie uważacie drodzy czytelnicy??? P.S. uprzejmie proszę, aby zajadłe kundle, nasłane na ten portal, raczyły nie odnosić się do mojego wpisu – z góry dziękuję 😉

  6. @Pokolenie PX Tak, portal jest warty wsparcia.( A przeciez nie zawsze mi tu bylo latwo.) Naprawde portal jest warty wsparcia.

  7. @Ratnik. Osobiście, bardzo cenię Pana decyzję, gdyż pokazuje jak należy zachowywać się po męsku KROPKA

  8. Panie Kat-tak, ks. Natanek jest z całą pewnością wariatem, a Konserwatyzm.pl piętnuje szurostwo „Podczas liturgii, która trwała blisko cztery godziny, ksiądz Piotr Natanek stwierdził, że arcybiskup Życiński smaży się w piekle, a kardynał Stanisław Dziwisz jest masonem. Uznał, że w minioną sobotę otrzymał od Jezusa możliwość telefonu do Nieba. Bóg pochwalił ofiarę księdza Natanka i nakazał mu posłuszeństwo.” http://www.mmwroclaw.pl/380468/2011/7/26/ksiadz-natanek-twierdzi-ze-ma-numer-telefonu-do-boga?category=spozaMiasta http://www.mmwroclaw.pl/380468/2011/7/26/ksiadz-natanek-twierdzi-ze-ma-numer-telefonu-do-boga?category=spozaMiasta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *