W PiS jest miejsce dla homoseksualistów

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Maks Kraczkowski stwierdził, że w jego partii jest miejsce dla aktywnych homoseksualistów. Tą śmiałą deklarację złożył po tym jak jeden z członków Forum Młodych PiS, wrzucił na portal społecznościowy swoje zdjęcie z Anną Grodzką.
(…)
Bóg dał człowiekowi wolną wolę. Ja nie będę członkom młodzieżówki wybierał znajomych. Pani poseł Grodzka reprezentuje ugrupowanie Ruch Palikota, jest posłem na Sejm. Posłowie reprezentują nie tylko swoich wyborców, tylko ogół społeczeństwa. Nie widzę w tym żadnego tematu do wyjaśnień – powiedział polityk PiS.

http://narodowcy.net/w-pis-jest-miejsce-dla-homoseksualistow/2012/07/23/
aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “W PiS jest miejsce dla homoseksualistów”

  1. Towarzysze / bracia fartuszkowi z PiSu: przestańcie udawać katolików, przestańcie udawać Polaków! Nażryjcie się kremówek albo macy, zapchajcie dzióby i zamilknijcie! Apage!

  2. Pięknie, tylko co z RAŚ-em? Znam przynajmniej jednego aktywnego członka tej partii, który jest otwartym antyklerykałem, wspierającym tzw. transgenderyzm i inne perwersje. Kiedy można oczekiwać na portalu bezkompromisowej demaskacji?

  3. @ElDesmandre: Wiele osób „z tego portalu” nie ma złudzeń co do RAŚu. Obawiam sie, jednakowoż, że wobec „stronnictwa pruskiego” część osób pozostaje w „relacji wdzięczności” (stypendia, staże, nagrody, konferencje, studia na niemieckich uczelniach…).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *