Wielomski: Dlaczego zagłosuję na Krzysztofa Bosaka?

Prof. Adam Wielomski: Popieramy kandydaturę Krzysztofa Bosaka. Równocześnie słowa Jacka Wilka o II turze były przedwczesne.

Click to rate this post!
[Total: 20 Average: 4.8]
Facebook

7 thoughts on “Wielomski: Dlaczego zagłosuję na Krzysztofa Bosaka?”

 1. Tez zaglosowalbym na p.Bosaka ale wyjezdzam, w drugiej turze jak Bog da zaglosuje na Pana Bosaka, nigdy nic nie wiadomo. Nigdy nie oddam glosu na PO i im podobnych.Pozdrawiam.

 2. Prof. Krzysztof Bosak – poliglota i erudyta, człowiek gruntownie wykształcony, posiadający niezwykły wdzięk i piękną, kwiecistą mowę. W nienagannie skrojonym uniformie, z pełnym portfelem oraz serdecznym uśmiechem na ustach przemierza świat, zjednując sobie głowy obcych mocarstw. A jak tam Trzaskowski i Duda?

  1. Profesor?? Z SERDECZNYM?? uśmiechem?? Posiadający WDZIĘK?? Gruntownie WYKSZTAŁCONY??
   To napewno Pan Bosak??

   1. Karolina
    Nie zrozumiałaś przekazu autora tego komentarza. 🙂
    Profesor- ponieważ bardzo inteligentnie i odpowiedzialnie niczym najlepszy pedagog uświadamia ludzi o swojej prawdziwej intencji zmiany na lepsze zycia rodaków.
    Posiadajacy wdzięk – jak najbardziej osoba bardzo dobrze wyglądająca w mediach, i na spotkaniach z sympatykami
    Gruntownie wykształcony- wieloletnia obecność na pozaparlamentarnej i parlamentarnej scenie politycznej pozwalająca mu zdobyć doświadczenie, w uprawianiu polityki skutecznej merytorycznej, ideowej czyli calkowicie odmiennej od tej, ktora teraz obserwujemy.

  2. A Duda wciska swoim wyborcom o magicznej sile rozdawnictwa polakom ich wlasnych pieniedzy zabieramych im w postaci bezsensownych podatków

 3. O tym Bosaku to krążą różne wieści i nigdzie nie można dowiedzieć się prawdy. Jego rodzina to podobno miała kiedyś korzenne nazwisko Jajko…
  Nie jestem pewien Bosaka i zagłosuję na pana Stanisława Żółtka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *