W stulecie przewrotu 1926-2026 – prof. Adam Wielomski.
Facebook
Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 4]
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej
The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.
Mam wrażenie, że Piłsudski, to taki Tusk tamtych czasów …. nie zasługuje na pomniki, a raczej na potępienie. Szkoda, że nie dożył do 1939 roku, to z pewnością żadnego pomnika by nie miał po przegranej wojnie, bo do katastrofalnego stanu wojska sanacja doprowadziła. Żenujący jest poziom wiedzy naszych środowisk patriotycznych/prawicowych, Piłsudski zawsze zaciekle zwalczał środowiska prawicowe, patriotyczne, gdyby żył, to jak Trzaskowski by zabronił Marszu Niepodległości. Nie wywalczył nam wolności, nie brał udziału w bitwie warszawskiej …. zmarł jak żył – na syfilis. Niemcy dali mu zadanie do wykonania, jak wcześniej Leninowi…