Wojciechowski o reformie KRUS:

A jednak premier Tusk potrafi powiedzieć słowa “wieś, rolnictwo”, które w poprzedniej kadencji nie przeszły mu przez gardło ani razu. W expose pan premier ze od 2013 roku rolnicy będą płacili podatek dochodowy. No to się zacznie na wsi cyrk. Będą tysiące ofiar i tania ziemia na licytacji – napisał na swoim blogu w Onecie europoseł PiS, Janusz Wojciechowski.

Europoseł ostrzega rolników, że powinni zacząć się bać, gdyż “wchodzą oni pod władzę aparatu skarbowego, a jest to władza absolutna i bezwzględna”. – Znam wielu przedsiębiorców, którzy dziś chodzą po kraju z torbami, z którymi puściła ich władza skarbowa. W skomplikowanej machinie prawnej, w chaszczach przepisów wystarczy minimalny błąd i władza może rozpoczynać dzieło zniszczenia. A nawet i nie trzeba błędu – czytamy na blogu polityka.

Wojciechowski zaznacza, że “trzeba będzie składać rozliczne deklaracje” – Tu coś wyschło, tam znów wymokło, a gdzie indziej wymarzło – przyjedzie kontrola, wytropi, że gdzieś pięć arów się nie zgadza – protokół, domiar – i kaplica! – czytamy na blogu posła.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wojciechowski-na-wsi-zacznie-sie-cyrk-beda-tysiace,1,4911521,wiadomosc.html

-asd

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *