Wybrzeże Kości Słoniowej: chrześcijanie paleni żywcem

W Wybrzeżu Kości Słoniowej Francja od dawna popiera rebeliantów Outary przeciwko rządowi. Warto więc post-chrześijańskiej Francji i prezydentowi Sarkozy’emu (z partii "chadeckiej") uświadomić jaką bandę dzikusów wspiera i toruje jej zbrojnie drogę do władzy. Wczoraj francuskie śmigłowce wspierały w walkach rebeliantów ("demokratów").

Oto drastyczny film przedstawiający palenie żywcem chrześcijan.

Film można zobaczyć TUTAJ

[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Wybrzeże Kości Słoniowej: chrześcijanie paleni żywcem”

  1. Akurat Outara jest legalnym (czyli jak się domyślacie – demokratycznie wybranym) prezydentem, a Gbagbo uzurpatorem, który nie pogodził się z przegranymi wyborami i postanowił siłowo bronić swojej władzy

  2. patrzyłem właśnie do wiki jak jest z podz. rel. w WKŚ: * Islam – 38,6% * Animizm – 29,1% * Protestantyzm – 16,3% * Katolicyzm – 14,2% chrześcijanie to łamagi jeśli nie potrafią się postawić! Czy ktoś wie ZA CO reszta tak ich nienawidzi?

  3. Jak to za co ich nienawidzą – za Jezusa Chrystusa i Jego Krzyż. „Temu znakowi sprzeciwiać się będą”.

  4. Gbagbo jest katolikiem oraz miłośnikiem języka łacińskiego ( ma przydomek „Łacina”) i europejskiej historii. W jego przypadku słowo Katechon nie powinno budzić wątpliwości.

  5. @Tadeusz Matuszkiewicz – a to dobre. A nie pamięta pan, jak kilka lat temu Gbagbo wywołał antyfrancuskie zamieszki, w wyniku których kilka osób zabito, odebrano lub zniszczono dorobek całego życia tysiącom osób i zgwałcono setki kobiet ? Nie pamięta pan hasła zwolenników Gbagbo „po Francuzce dla każdego” ? Rozumiem też, że by zostać uznanym za „katechona” koniecznie trzeba sie wykazać popełnieniem licznych i obrzydliwych masowych zbrodni ? Nie wiemy, jaki będzie Ouattara (być może gorszy – to się okaże), ale na razie całkiem pewne jest, że Gbagbo był wyjątkowym draniem. Gbagbo i Kadafi już są „katechonami”, czekam teraz, kiedy ten tytuł przyzna pan Kim Dzong Ilowi, Castro i Mugabe.

  6. @ Tomasz Dalecki. Trudno mi zrozumieć Pana zarzuty. Twierdzi Pan, że Gbagbo jest odpowiedzialny za pozbawienie Francuzów majątków i głoszenie hasła : „po Francuzce dla każdego”. Przecież właśnie pisałem, że Gbagbo lubi to co europejskie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *