Wykład „Polski wywiad w okresie międzywojennym. Dlaczego był najlepszy na świecie?”

Akademia Technologii Informacyjnych serdecznie zaprasza na wykład pt. „Polski wywiad w okresie międzywojennym. Dlaczego był najlepszy na świecie?”, który odbędzie się 18 marca br. (poniedziałek) o godzinie 18.00 ul. Niemcewicza 7/9 lok. 142 (klatka XIV).

Wykład wygłosi dr Rafał Brzeski – pisarz i tłumacz, wieloletni dziennikarz i korespondent (Polskie Radio, Baltimore Sun, ABC News, BBC), kierownik informacji (Polskie Radio, Informacyjna Agencja Radiowa), założyciel audycji „Sygnały dnia” w Polskim Radiu; wybitny specjalista w zakresie służb specjalnych i problematyki wojny informacyjnej, mediów i terroryzmu; były szkoleniowiec policji brytyjskiej na University of Aberdeen w Szkocji. Najlepsze lata musiał spędzić zagranicą, wygnany z Polski z paszportem i dobrą radą, by nigdy nie wracał. Dr Brzeski był jednym z wykładowców podziemnego uniwersytetu organizowanego przez bł. ks. Jerzego Popiełuszkę w dolnym kościele na Żoliborzu w Warszawie.

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt: +48 22 658 02 64, 882 164 918, 882 164 913

www.infotechnologie.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Wykład „Polski wywiad w okresie międzywojennym. Dlaczego był najlepszy na świecie?””

  1. Mam nadzieję, że to będzie na You Tube. Szkoda, że panowie Brzeski i Kossecki zaczęli wrzucać swoje wykłady na YT dopiero niedawno. Internet jest upowszechniony w Polsce już od dekady, a ci panowie to spece od wojny informacyjnej i nie wpadli na to 10 lat temu, że mogliby swoją cenną wiedzę przekazywać za pomocą tego medium? Widać wiedza nie zawsze idzie w parze z pomysłowością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *