Zachęcamy do wysłuchania świadectwa narkomana, który pokonał nałóg

– Postanowiłem napisać do Państwa, by uchronić młodzież przed marnowaniem czasu. Ja go zmarnowałem wiele i narobiłem mnóstwo błędów, które oddziałują na moje życie do dziś – powiedział na początku spotkania z Michałem Olszańskim . – Gdyby tą energię, którą poświęcaliśmy, by zdobyć jakiś narkotyk, przełożyć na rzeczy dobre, ech …
Zaczęło się gdy był jeszcze w podstawówce – od wąchania kleju na klatce schodowej. – Człowiek młody i głupi, dał się skusić obietnicom wizji, ale podkreślam, że to się nie opłaca, ma się zryty beret i jaki to ma sens? – zastanawia się Jarosław Śliwka po latach.
Początkowo z nudy, ciekawości, a później pod wpływem grupy próbował coraz mozniejszych środków. Po 1989 roku dostępne stały się marihuana, amfetamina, w końcu heroina.
– Rodzina wiedziała, ale nigdy nie chciałem ich zawieść pod innymi względami, dlatego zdawałem z klasy do klasy – mówi i podkreśla, że bezdomny roztrzęsiony człowiek to obrazek odpowiadający tylko małemu procentowi narkomanów, choć oczywiście najbardziej widoczny.

Audycji można w wysłuchać tu klikając na ikonkę głośnika: http://www.polskieradio.pl/9/1363/Artykul/597163,Falszywy-raj

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Zachęcamy do wysłuchania świadectwa narkomana, który pokonał nałóg”

  1. A czy prof.Wielomski nie pisał kiedyś, że wg niego marihuana mogłaby być legalna? Nie jestem pewien, więc pytam. 🙂 To tak odnośnie dedykacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *