Zapraszamy na wykład pt. „Agentura wpływu” 5 lutego 2013 r.

Akademia Technologii Informacyjnych serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na wykład dr Rafała Brzeskiego pt. „Agentura wpływu”, który odbędzie się 5 lutego br. (wtorek) o godzinie 18.00 ul. Niemcewicza 7/9 lok. 142 (klatka XIV).

Wykład poprowadzi dr Rafał Brzeski ? pisarz i tłumacz, wieloletni dziennikarz i korespondent (Polskie Radio, Baltimore Sun, ABC News, BBC), kierownik informacji (Polskie Radio, Informacyjna Agencja Radiowa), założyciel audycji ?Sygnały dnia? w Polskim Radio; wybitny specjalista w zakresie służb specjalnych i problematyki wojny informacyjnej, mediów i terroryzmu; były szkoleniowiec policji brytyjskiej na University of Aberdeen w Szkocji. Najlepsze lata musiał spędzić zagranicą, wygnany z Polski z paszportem i dobrą radą, by nigdy nie wracał. Dr Brzeski był jednym z wykładowców podziemnego uniwersytetu, organizowanego przez bł. ks. Jerzego Popiełuszkę w dolnym kościele na Żoliborzu w Warszawie.

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy!

www.infotechnologie.pl

Kontakt: +48 22 658 02 64, 882 164 918, 882 164 913

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Zapraszamy na wykład pt. „Agentura wpływu” 5 lutego 2013 r.”

  1. Byłbym ogromnie wdzięczny za udostępnienie tego wykładu w formie videoklipu. Nasza powojenna historia jest w poważnym stopniu pisana przez agenturę wpływu właśnie. Potrzebny jest nam racjonalny stosunek do tego zjawiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *