Ziętek-Wielomska: Adolf Hitler też był mężczyzną!

Kochane Konfederatki, kochani Konfederaci!

Żyjemy w czasach Dyzmów, tak Dyzmów. Czyli Polityków, którzy nic sobą nie reprezentują.

A my jesteśmy na wojnie, na wojnie, którą musimy wygrać.

Żeby ją wygrać, musimy wiedzieć, z kim walczymy!

Trzeba jasno powiedzieć: jest to walka między różnej maści kosmopolitami, internacjonalistami, imperialistami z jednej strony, a zwolennikami istnienia suwerennych narodów z drugiej.

Podział na lewicę i prawicę, marksistów kulturowych i faszystów, socjalistów i kapitalistów to ściema!

To są tylko hasła propagandowe i nic więcej!

Kosmopolityzm, internacjonalizm, czy też imperializm mają wiele twarzy: ogólnoświatowy rynek,  ogólnoświatowy rząd, albo jedno i drugie. duże przestrzenie gospodarcze, różne Unie Europejskie i Eurazje, na których jedni będą bardziej korzystać niż inni.

Tak samo idea narodowa ma wiele twarzy. Może to być narodowy liberalizm, może to być bardziej socjalny francuski Front Narodowy, obecnie Zgromadzenie Narodowe,  mogą to być etatystyczne Chiny.

Pragnę, aby Konfederacja realizowała łacińską ideę narodową, której podstawą jest silne społeczeństwo, które potrafi skutecznie zarządzać swoimi kolektywnymi interesami poprzez państwo. Łacińskie państwo narodu polskiego.

Wielki myśliciel i propagator idei narodowej Feliks Koneczny pisał, że „poczucie narodowe stanowi wielki postęp w dziejach społeczeństw cywilizacji łacińskiej. Albowiem najwyższym jej kryterium jest supremacja sił duchowych”.

Koneczny pisał dalej, że „gdzie panuje bezetyczność, tam poczucie narodowe osłabia się (…); im bardziej ktoś boi się etyki w życiu publicznym, tym niżej ceni idee narodowe”.

Etyka w życiu publicznym!

W tym kontekście zwracam się szczególnie do kobiet.

Kobiety są z natury konserwatywne. Pragną duchowego i materialnego ładu.  Tak, nie lubią ryzyka, ale także unikają grzechów ryzykanctwa, brawury, rozpusty, próżności intelektualnej.

To nie kobiety stworzyły rewolucję. To nie kobiety promowały fałszywe ideologie, pod których hasłami rewolucja wkraczała w kolejne fazy.

I to nie kobiety wymyśliły socjalizm.

Luter był mężczyzną, Wolter, Robespierre, Marks, Lenin, Adorno i Horkheimer byli mężczyznami. I Adolf Hitler też był mężczyzną!

Można by rzec: Mężczyźni mężczyznom zgotowali ten los. A przy okazji, nam, kobietom.

Rewolucja to jeden wielki proces rugowania etyki z życia publicznego! To proces demoralizowania całych społeczeństw! Promowania rozwiązłości, niewierności małżeńskiej, gnuśności duchowej, nieróbstwa i pasożytnictwa.

Droga do przywrócenia normalności wiedzie przez kobiety! To My, kobiety, mamy stać na straży etyki! W życiu prywatnym i w życiu publicznym! Ufajmy sobie i tej olbrzymiej sile, która w nas tkwi. Nie jesteśmy lalkami w rękach mężczyzn. To My musimy wymagać od mężczyzn, aby mieli silny kręgosłup moralny, bo jakże często mylą racjonalność ze zwykłą podłością.

Nie ma silnego narodu bez kobiet! Naszą tradycją jest cywilizacja łacińska, w której kobiety pełniły i mają pełnić kluczową rolę, bo etyka ma pełnić kluczową rolę!

Drogie Konfederatki, Drodzy Konfederacji,

Żyjemy w czasach dyzmów.

Nikodem Dyzma też był mężczyzną.

Najwyższy czas z tym skończyć!

My kobiety musimy to ukrócić i zacząć dużo, a nawet cholernie dużo wymagać od tych, którzy twierdzą, że nas reprezentują. Żądamy godnej nas reprezentacji!

Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali. Dziękuję organizatorom, Dziękuję kontrkandydatom. Cieszę się, że miałam możliwość stanięcia za mównicą z moim przekazem i programem – budowy łacińskiego państwa narodu polskiego!

Magdalena Ziętek-Wielomska

Jest to pożegnalne przemówienie wygłoszone w dniu wyboru przez elektorów kandydata Konfederacji na Prezydenta RP.

Click to rate this post!
[Total: 33 Average: 3.4]
Facebook

11 thoughts on “Ziętek-Wielomska: Adolf Hitler też był mężczyzną!”

 1. Pani Magdaleno!
  I tak Pani wgrała w tym stadzie samców Alfa, którzy mówią, ale nie mają do zaproponowania nić konkretnego. W jednej z debat, w której Pani mówiła jakie zmiany są potrzebne w zakresie systemu obrony narodowej, nikt nie miał nic konstruktywnego do powiedzenia poza Panią. Pani proponuje Łacińskie Państwo Narodu Polskiego, ale społeczeństwo polskie na obecnym etapie nie jest gotowe, by taka instytucja istniała. Cywilizacja łacińska zbudowana jest na personalizmie i odpowiedzialności jej członków, na poszanowaniu prawa, które oparte jest na Dekalogu, na miłości bliźniego, oznaczającym służbę do drogiego człowieka, a każda nasza osobista wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność naszego bliźniego. Tymczasem terytorium Rzeczpospolitej zamieszkuje obecnie w większości lud polskojęzyczny, który nie chce ponosić odpowiedzialności, nie chce służyć, nie chce pracować na rzecz wspólnoty bliźnich. Ludzie chcą socjalu, chcą benefitów, chcą by państwo coś im dało, nawet ochłap. To przecież łatwiejsze. I dlatego za swoich przedstawicieli wybierają tych, którzy są w stanie im to obiecać i zapewnić, ze będzie jak jest dalej, nawet jak Ci ludzie ( ich wybrańcy) kradną , korumpują, ulegają nałogom, czy zdradzają swoje żony. Kto może naprawić ten stan. Myślimy, że Kościół, tylko że ten w osobach swoich hierarchów jest sam zdemoralizowany, poprawny politycznie i świecki. Hierarchowie są raczej skupieni na obchodach Dni Judaizmu i funkcji Apostolskiej. Pani Magdaleno, Pani czas nadejdzie, jak już upadnie Rzeczpospolita Przyjaciół Polin. Bóg Wszechmocny wie kiedy to nastąpi, ale pewne jest jedno: Nie błogosławi tym, którzy nie szanują Jego Prawo i niszczą dzieło Jego Stworzenia. CWP – Tryumf nadejdzie!
  Niech Pani Pan Bóg błogosławi i ma w swojej opiece Najświętsza Panienka na dalszy czas służby Bogu i Ojczyźnie!

 2. (…)Kobiety są z natury konserwatywne. Pragną duchowego i materialnego ładu. Tak, nie lubią ryzyka, ale także unikają grzechów ryzykanctwa, brawury, rozpusty, próżności intelektualnej.(…)
  Powiedzcie to Mata Harze, Róży Luksemburg, Indirze Gandhi, Hillary Clinton, Ethel Rosenberg, Emilii Plater, Emilii Davison itp.

 3. Ja jako mężczyzna jestem dumny z Niego – tego, który rzucił rękawice judeoliberałom i judeobolszewikom w nierównej walce. Z takiego materiału powstają legendy. 318/88!
  „Kobiety są z natury konserwatywne. Pragną duchowego i materialnego ładu”
  Nie, kobiety są z natury oportunistyczne. W konserwatywnym systemie będą konserwatystkami, w lewackim przeważnie będą lewaczkami, bo psychika kobiet jest zaprogramowana na potrzebę zapewnionego bezpieczeństwa, a radykalne zmiany będą dla niej niebezpieczeństwem. Mężczyzna niezdemoralizowany metroseksualizmem (czyli taki, co nie jest beta-samcem) jest zaprogramowany na odwagę, brawurowość i ryzykanctwo (które równie dobrze mogą być motorem napędowym zarówno rewolucji, jak i fundamentalizmu). Kobiety idą „z prądem”, mężczyźni idą „pod prąd”. I to jest normalne-konserwatywne spojrzenie na człowieka. Dzisiaj nawet dla zadeklarowanych „konserwatystów” tak oczywiste rzeczy budzą zdziwienie i usprawiedliwiają oportunizm realizmem. Dopóki konserwatyzm nie będzie utożsamiany ze zrozumieniem praw natury i podążaniem za nimi, a będzie utożsamiany z oportunizmem lub z zachowaniem status quo, tak długo konserwatyzm będzie karykaturą samego siebie.

  1. Judeoliberalom? To zabawne, bo większość ideologów i praktyków liberalizmu to przedstawiciele cywilizacji żydowskiej, z Ricardo i Misesem jako przykładami…Bohaterowie Korwina. Z korwinowcami jest taki problem, że mistrz ich intelektualnie przewyższa, i wie, że większość ludzi nie rozumie tego, co on naprawdę mówi…

   1. „Judeoliberalom? To zabawne, bo większość ideologów i praktyków liberalizmu to przedstawiciele cywilizacji żydowskiej, z Ricardo i Misesem jako przykładami”
    Cieszę się, że Pani potwierdziła to, co napisałem – liberalizm (w każdej formie) został stworzony przez Żydów po to, by zniszczyć cywilizację europejskich Gojów. Jak i faktem jest to, że człowiek, o którym Pani wspomniała w tytule rzucił im rękawice. A co do Korwina- fakt, że jako człowiek inteligentny i dużo wiedzący aprobuje liberalizm czyni z niego człowieka jeszcze głupszego. Istnieje też taka możliwość, że on sam w rzeczywistości jest antybiałym indywidualistą, dla którego krew (w znaczeniu naród i rasa) nie ma znaczenia i liczy się tylko ego jednostki, co w sumie potwierdza jego zachowanie i charakter. Generalnie uważam go za człowieka niebezpiecznego dla Polski i niezrównoważonego, dlatego każdy w Konfederacji jest lepszy od niego, nawet Bosak. Gdyby JKM miał zostać prezydentem to już chyba wolałbym, by unieszkodliwił go jakiś drugi Niewiadomski. Dla mnie Korwin to prawicowe odbicie Platformy Obywatelskiej.

  2. A tzw. ostre zawodniczki to tak naprawdę babochłopy, obojniaki, trawenscyci czy może różne wersje tłumaczenia słowa bitch?

   1. Wyjątki nie przeczą regule. A fakt jest taki, że w większości to mężczyźni mają być ostrymi zawodnikami, a kobiety mają być sobą, czyli mają być kobiece. Inaczej mamy bajzel. Nie wyobrażam sobie, by u kobiet miałaby być masowo wysoka dzietność jeśli charakterem upodobniłyby się do mężczyzn.
    Swoją drogą jeśli o mnie chodzi to wolę mieć kobietę, która będzie spokojna, przyjazna i cicha, a nie heterę zachowującą się jak mężczyźni. Nie chcę mieć kobiety-kury domowej. Chcę kobiety, która będzie kobieca-łagodna.

 4. „Luter był mężczyzną, Wolter, Robespierre, Marks, Lenin, Adorno i Horkheimer byli mężczyznami. I Adolf Hitler też był mężczyzną!” Na szczęście Kopernik była kobietą…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *