Ziętek-Wielomska: LGBT: wojna kulturowa czy fałszywa flaga?

Zogniskowanie uwagi środowisk prawicowych na kwestiach związanych z tzw. „prawami LGBT”, spowodowane agresją lewicowych aktywistów, a skutkujące mniejszym zaangażowaniem w inne tematy znajdujące się w debacie publicznej. Ponieważ sprawy LGBT „wypłynęły” tuż po wyborach prezydenckich, gdzie pojedynek Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego przedstawiano jako „starcie cywilizacji”, pojawia się podejrzenie, że cała sprawa jest manipulowana i sterowana przez nieznany ośrodek. Czy cała „tęczowa ofensywa” w dobie koronawirusa i zamieszania za wschodnią granicą jest rzeczywistą wojną kulturową czy może operacją „fałszywej flagi”? O tym w rozmowie Kamila Klimczaka z Magdaleną Ziętek-Wielomską.

Click to rate this post!
[Total: 12 Average: 4.7]
Facebook

2 thoughts on “Ziętek-Wielomska: LGBT: wojna kulturowa czy fałszywa flaga?”

 1. Można prosić o zapis imion i nazwisk filozofów, myślicieli i badaczy podanych przez Panią Magdalenę Ziętek-Wielomską? Ja mam gorszy słuch i do końca nie zrozumiałem wszystkich 🙁 Wiem, wstyd…

  1. Mogłem słuchać niedokładnie (robiłem w międzyczasie inne rzeczy) i wyłapałem tyle:

   – Régine Pernoud,

   – Sigmund Freud,

   – Carl Gustav Jung,

   – Alfred Adler,

   – Kevin Abrams,

   – Scott Lively.

   Nazwiska zaczęły się pojawiać pod sam koniec ~26 minuty. Jeśli gdzieś wcześniej mi umknęły odnotuję, gdy podasz przybliżone minuty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *