Ziobro:

Europoseł Zbigniew Ziobro zadeklarował w Nowym Sączu, że buduje nową formację polityczną na prawicy. – Skoro wyrzucono nas, to my podejmujemy wyzwanie budowy nowej formacji – oświadczył. Tymczasem współpracy z nowym ugrupowaniem nie wyklucza PJN. Paweł Poncyljusz mówił w Polsat News, że niczego nie należy wykluczać. – W polityce jest tak, że czasami się chowa dumę do kieszeni – powiedział polityk.

Ziobro argumentował, że ani on, ani nikt nie przypuszczał, że po czterech „fatalnych” latach rządów Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej, gdy przedstawi program modernizacji Prawa i Sprawiedliwości, to nie tylko sam projekt zostanie odrzucony, ale jeszcze jego autorzy zostaną wyrzuceni z partii.

– Skoro wyrzucono nas (z PiS), my podejmujemy wyzwanie budowy nowej formacji prawicowej i to dzisiejsze spontaniczne wielkie poparcie mnie tylko utwierdziło w tym przekonaniu, że zbudujemy i zwyciężymy dla Polski, dla młodych ludzi oraz nowoczesnej i innowacyjnej Polski – powiedział Ziobro dziennikarzom na rynku w Nowym Sączu. Towarzyszył mu inny wyrzucony z PiS europoseł Jacek Kurski. Z PiS został wykluczony także europoseł Tadeusz Cymański; w Sejmie powstał klub Solidarna Polska, który utworzyli tzw. ziobryści.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ziobro-chcemy-tworzyc-nowoczesna-prawice,1,4931223,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Ziobro:”

  1. Szkoda. Miałem nadzieję, że z PJN cokolwiek jeszcze będzie. A tu jednak postanowili się skumać z faszystowskimi odpadami z PiS-u.

  2. A co by miało być z PJN? Ich retoryka na kilka dni przed wyborami i ostentacyjne założenie much, to była desperacka próba przejęcia osieroconych wyborców Korwina.

  3. Niezwykle podoba mi się motto: „chcemy tworzyć nowoczesną prawicę!” Jest fascynujące! Nie wiem tylko jak socjalistyczni faszyści, śmierdzący strachem przed oderwaniem od koryta, mieliby to zrobić. Czy ktoś może mnie oświecić w tej materii?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *