Ziobryści tworzą nową partię

W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak budowa nowoczesnej formacji centroprawicowej – w ten sposób szef klubu Solidarna Polska Arkadiusz Mularczyk skomentował decyzję Komitetu Politycznego PiS o wykluczeniu z partii członków tego klubu. Stało się to kilkanaście minut po ogłoszeniu tej decyzji.

wp.pl

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Ziobryści tworzą nową partię”

  1. Pan ma jakiś uraz psychiczny ? We wszystkich komentarzach, pod dowolnie wybranymi tekstami – czy to o konikach polnych czy o energii jądrowej – pisze pan tylko o jakichś Fymach, Sowińcach i Godziembach. Wydaje się panu, że czytelnicy tego portalu w ogóle wiedzą, o kogo chodzi ? (ja np. o ich istnieniu wiem tylko z panskich komentarzy). Wydaje się panu, że świat kręci się wokół „ruskich agentów”, Fymów i Godziembów?

  2. „W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak budowa nowoczesnej formacji centroprawicowej” – właśnie- kolejna demoliberalna kanapa.

  3. @Rusofil1956 – kiedyś był taki dowcip: facet siedzi u psychologa. Psycholog pokazuje mu kółeczko i pyta, z czym mu się kojarzy – „z seksem” – odpowiada pacjent. A kwadracik – też z seksem. A słońce – też z seksem. A księżyc – też. Diagnoza – jest pan opętany seksualnie . Na co pacjent – Ja? Przecież to pan doktor pokazuje te świństwa! — I zasadniczo tak włąsnie pan się zachowuje. News o Ziobrze – a pan tu o jakiejś „rusofobicznej trójcy z salonu24”, news o konikach polnych, news o syntezie jądrowej, news o grze w warcaby – a pan ten sam komentarz o jakichś Fymach, Godziembach, Siosach i ruskich agentach… Niech pan już zamilknie i się nie ośmiesza…

  4. @Rusofil – a pan dalej brnie w głupotę albo nie rozumie o co chodzi. Nie wiem, w jaki sposób doszedł pan do „wniosku” że ja bronię „w/w publicystów” – o których istnieniu nawet nie bardzo mam pojęcie. Ale oczywiście panu wszystko nieodmiennie kojarzy się z „ruskimi agentami” i wręcz oczywiste jest, że wyrzuceniu Ziobry z PiS winny jest Bandera. A poza tym wszyscy zdrowi.

  5. Najwyrazniej panu również wszystko kojarzy się z ruskimi agentami, nie tylko Godziembie czy jak mu tam. A przede wszystkim wszystko się panu kojarzy z Godziembą. To co pan robi to czysty trollizm. A poza tym pieprzenie głupot. I owszem – nie przekona mnie pan – choćby dlatego, że na razie nawet nie mam najmniejszego pojęcia, do czego zamierza pan przekonywać. Jeżeli do tego, że Godziemba jest głupi to niech sobiee pan daruje – nie zamierzam go czytać więc tego nie sprawdzę.

  6. @Rusofil – umówmy się tak: pan przestanie trollować pisząc pod każdym tekstem pierdoły o godziembach, kmiotkach, Fymach i ruskich agentach. W zamian ja uznam, że Ziobrę wywalili ruscy agenci na złość Fymowi, Kmiotkowi i Godziembie. Względnie też uznam że to Godziemba, Fym i Kmiotek wywalili Ziobrę na złość ruskim agentom. Albo też, że Ziobrę wywalił Bandera pomocą Godziemby na złość ruskim agentom – albo na złość Godziembie, Fymowi i Kmiotkowi z pomocą ruskich agentów lub bez niej. Pan wybierze, którą z tych opcji. W ostateczności mogę uznać wszystkie powyższe opcje. W gratisie dorzucę jeszcze uznanie, że Fym jest głupi a Godziemba nie jest głupi oraz że ruscy agenci są fajni a Bandera nie jest fajny. Względnie że Godziemba jest głupi a Fym nie jest oraz że Bandera jest fajny a ruscy agenci nie są fajni. Albo nawet obie opcje na raz albo innej kombinacji. Co pan na to ?

  7. A teraz zagadka dla pana – co wspólnego mają Godziemba, Fym i Kniołek z wywaleniem Ziobry z PiS-u? To oni go wywalili, czy ktoś go wywalił im na złość?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *