Zmarł kibic potrącony przez policyjny radiowóz

Nieoficjalnie ze wstępnych ustaleń wynika, że kibic przebiegał przez ulicę, rozmawiając przez telefon.

Do zdarzenia doszło ok. 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek, po fecie z okazji zdobycia przez zielonogórską drużynę złotego medalu mistrzostw Polski na żużlu.

Według relacji świadków kibic nagle znalazł się na jezdni. Po wypadku kilkuset kibiców rozpoczęło walki z policją. Jak tłumaczy rzecznik komendanta lubuskiej policji Sławomir Konieczny, śmierć kibica Falubazu to był najprawdopodobniej wypadek drogowy.

Sławomir Konieczny zaznacza, że kibic został potrącony przez policyjny radiowóz w chwili gdy przebiegał przez jezdnię przedzieloną pasem zieleni. Policjanci starali się udzielić pomocy poszkodowanemu, szybko wezwano karetkę, jednak nie udało się go uratować.

Po tym zdarzeniu w mieście wybuchły zamieszki, grupy młodych ludzi atakowały policjantów. Przypuścili regularny szturm na siły policyjne. Funkcjonariusze musieli podjąć radykalne działania, żeby przywrócić porządek. Zatrzymano kilka osób.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/450406,Zamieszki-po-smierci-kibica-Prokuratura-bada-sprawe

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Zmarł kibic potrącony przez policyjny radiowóz”

  1. Jest dla mnie jasne ze policjant nie chcial nikogo zabic.Ale to musialo sie skonczyc smiercia kibica, nie wiedzialem tylko kiedy, ale wiedzialem ze predzej czy pozniej beda ofiary , no i jest juz jedna ofiara.Polska policja, jak przystalo na policje kraju postsanacyjnego i postbolszewickiego, wbila sobie w glowe, ze kto nie jest kumplem, czlonkiem tej samej kliki,albo kims bogatym, nie jest czlowiekiem.Kazdy mlody czlowiek po ktorym widac, ze nie jest lewakiem jest wiec dla niej czyms w rodzaju muchy do zabicia. To tlumaczy tortury na komisariatach.Zycie ludzkie w Polsce sie nie liczy.To jest bezposrednie dziedzictwo sanacji i komunizmu.(We Francji tego zjawiska w ogole nie obserwuje.) Nawet jezeli policjanci nie maja prawie nigdy realnej intencji dokonania zabojstwa, to zywia sie atmosfera bezkarnosci.W aglomeracji potracenie rzadko jest smiertelne, bo sa ograniczenia szybkosci. Z jaka szybkoscia jechal ten radiowoz? Za dusze zmarlego trzeba sie ooczywiscie modlic.Jako katolik dodam ( choc mi to przez gardlo trudno przechodzi) ze nalezy sie rowniez modlic za zabojce, tym bardziej, ze nie bylo to zabojstwo z premedytacja i nie jest wykluczone ze ow policjant bedzie odczuwal wyrzuty sumienia.O nie nalezy sie wlasnie dla niego modlic.

  2. Oto kolejny dowód, że lewacka policja spiskuje przeciw prawicowcom. Lewacy wydali policji rozkaz „przypadkowego” rozjeżdżania kibiców i prawicowców. A co będzie gdy lewacka policja potrąci kogoś z was i dobije „próbując” reanimować? Chcą was zabić to pewne. Pora na krucjatę przeciw policji. Przypomnijcie sobie Urbana II i jego kontratak na niewiernych. Pora byśmy oczyścili Polskę z niewiernych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *