Hagmajer: Demaskacja Radosława Patlewicza. Obnażenie kłamstw oraz bzdur Pana Radka na temat Józefa Kosseckiego

W powyższym nagraniu obnażono kłamstwa Pana Radosława Patlewicza na temat docenta Józefa Kosseckiego i jego rzekomej współpracy z SB. Pokazano, w jak dyletancki sposób autor zmontował swój paszkwilancki materiał. Wykazano mu liczne kłamstwa (w tym to największe o rzekomej zmianie imion przez docenta Józefa Kosseckiego), szereg bzdur, nieznajomość epoki, realiów sztuki operacyjnej oraz zwykłe niechlujstwo. Pan Radosław Patlewicz okazał się ignorantem o bardzo złej woli, przedstawiającym docenta Józefa Kosseckiego jako sprawcę, zaś jako jego ofiary Panów: Waldemara Kuczyńskiego i Mariana Barańskiego. W tym nagraniu przedstawiono sylwetki obydwu tych osobników, stawiające ich jednak w zupełnie innym świetle. Wykazano, że materiał Pana Radka o docencie Józefie Kosseckim nie dowodzi, iż był on TW ”X”, czy też TW „Rybak”, zaś autor paszkwilu – Pan Radosław Patlewicz, właśnie tymi licznymi sprzecznościami sam swój zarzut obalił.

Click to rate this post!
[Total: 19 Average: 4.2]
Facebook

3 thoughts on “Hagmajer: Demaskacja Radosława Patlewicza. Obnażenie kłamstw oraz bzdur Pana Radka na temat Józefa Kosseckiego”

  1. Po przeczytaniu komentarzy pod filmem przeraża skala braku zdolności przyjmowania dowodów wielu komentujących. Autor filmu obala zarzuty podając konkretne argumenty tymczasem dla wielu
    to nie są argumenty. Co się stało z Polakami, dlaczego dali się wypchnąć w swym myśleniu z cywilizacji łacińskiej? W taki sposób nie da się dziś niczego udowodnić bo wszystko można podważyć.

    1. Ma Pan absolutną rację. Dlatego większość dała sobie narzucić np.kagańce zwane maseczkami ochronnymi, mimo szczerej wypowiedzi ministra, że są nic nie warte. Zanik norm poznawczych i etycznych czyni człowieka niewolnikiem, najgorsze jest to, że przeważająca część chce nimi być.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *