Piasta: Marta Lempart – mózg „strajku kobiet”

Czasami trudno określić czy kobieta pociąga nas bardziej swoją fizycznością czy intelektem. Do tego unikatowego typu niewiast należy z pewnością Marta Mirosława Lempart. Marta bardzo chce być sławna, dlatego pomogę jej w tym przybliżając Wam nieco jej sylwetkę. Choć dziś znana jest głównie jako radykalna liderka „strajku kobiet”, nie zawsze wiodła lud na barykady. Do roku 2015 Marta realizowała się zawodowo w administracji publicznej i jakoś nie miała czasu walczyć z opresyjnym patriarchalnym społeczeństwem. Sytuacja zmieniła się radykalnie w roku 2015 kiedy to koalicja PO-PSL utraciła władzę w Polsce na rzecz PiS.
Marta natychmiast odkryła w sobie powołanie społecznikowskie i rozpoczęła swoją nie-świętą krucjatę. Od początku zaangażowała się w protesty w obronie KON-STY-TUC-JI. Przywiązanie Marty do ustawy zasadniczej trwało do 22 października 2020 roku, kiedy to zapoznała się z zapisami rzeczonej. Okazało się, że ochrona życia jest jednak nieakceptowalna i modna do niedawna konstytucja jednak jest be.
Co ciekawe temat aborcji w najmniejszym stopniu nie dotyczy Marty, która jest zadeklarowaną lesbijką. Niezależnie od genderowego bzdurzenia o „płci społecznej” dla par jednopłciowych temat ciąży jest czysto teoretyczny. Marta jednak jest wielką entuzjastką aborcji jako takiej. Jak sama mówi nie ma instynktu macierzyńskiego. Dzieci ją nudzą, zamiast nich woli psy.
Ostatnio Marta i jej towarzyszki wydaliły z siebie manifest polityczny. Zaczyna się on od słów: „Wypierdalać z oświadczeniem Przyłębskiej, Wypierdalać z Przyłębską…”. Łatwo odnaleźć go w internecie, gdzie odsyłam zainteresowanych.
Mógłbym jeszcze godzinami obśmiewać Martę i jej koleżanki, jednak nie uczynię tego. Przede wszystkim dlatego, że słuchając jej histerycznych, wulgarnych wypowiedzi widzę osobę głęboko zaburzoną. Na pewno nieszczęśliwą, być może skrzywdzoną. I od razu tracę chęć do dalszego wyzłośliwiania się.
Czy Marcie i jej koleżankom pomoże w jakiś sposób liberalizacja ustawy antyaborcyjnej? – szczerze wątpię. Może części z nich pomógłby psycholog, może psychiatra. Z całą pewnością egzorcysta.
Przemysław Piasta
za: FB
Click to rate this post!
[Total: 42 Average: 4.6]
Facebook

6 thoughts on “Piasta: Marta Lempart – mózg „strajku kobiet””

 1. Ciekawy zabieg stylistyczny Autora na początku artu . Takie odwrócenie przez delikatość . Choć stosując jej poetykę możnaby napisać chamska lesbijska purchawa . Bo ta kobieta odstręcza „urodą” i intelektem . O ile np. prof. Płatek , zdeklarowana lewicówka jest jeszcze partnerem do jakochkolwiek dyskusji ( a w młodości nie tylko dyskusji ) to Lempart … wolę LAMAPARTA , ale za kratą , bo w przeciwieństwie do gepardów nie dają się oswoić .

 2. Szanowny autorze,pani Lempart wprawdzie nie znam jak rowniez nie jestem zwolennikiem egzorcyzmow-ale na bazie 50-letniego doswiadczenia zyciowego mam zdecydowane i kategoryczne zdanie nt.walorow intelektualnych kobiet.

 3. Masochistów, chcących jeszcze głębiej drążyć biografię tej osoby, odsyłam na portal wprawo.pl, gdzie znaleźć można szczegóły jej działalności biznesowej, w tym zadziwiającej symbiozy z władzami Wrocławia, przypominającej, toutes proportions gardees, sukcesy biznesowe nieodżałowanego doktora Jana na niwie ogólnopolskiej.

 4. nikomu między bugiem a odrą nie raczy wpaść do głowki, że mamy NEOLIBERALIZM>GLOBALIZM>WASHINGTON CONSENS pod nadzorem WB-IMB-UN-NATO-WTO-WHO-WIP
  i technicznie mamy system>FIRE>finance-insurence-real estate a nie ma 'manufacturing’ CZYLI produkowanie czegokolwiek
  i że ten system właśnie wyłóżył 'mordą’ a 'lokalnie”>>polska jest krajem UPADŁYM
  w każdym aspekcie cywilizacyjnym (postmodernizm) zafundowanym nam post1989
  przez NATO-WB-IMF..etc.
  Ktoś ładnie powiedział>
  LIBERALISM ALWAYS COURTS FASCISM AS CAPITALISM FAIL
  Chcieliści kapitalizmu>to macie 'kapitalizm’ – kaczyński obalał, maciarewicz obalał, balcerowicz obalał i wałęsa obalał
  i że wiecie że rządzą 'zjednoczone prawiczki’ (tak im się wydaje) i moja mantra>zgodnie prawem międzynarodowym-traktatami-deklaracjami etc
  NIE MAMY ŻADNEJ szansy>>
  NEC LOCUS UBI POLONIA FUIT>>
  PS. ta płatek (oczywiście profesor prawa) to pinda jak Gersford-Łętowska>szkoła SOROSA i używam wyrażanie 'pinda’ bo przecież patronuje 'ruchowi’ – SOROSa – pod hasłem 'wypierdalać’>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *