Połosak: Czy Rodezyjczycy to Brytyjczycy Wyklęci? Od Rodezji do Zimbabwe

Andrzej Połosak: Czy Rodezyjczycy to Brytyjczycy Wyklęci? Dzieje białej ludności w południowej Afryce od Rodezji do Zimbabwe.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
Facebook

1 thoughts on “Połosak: Czy Rodezyjczycy to Brytyjczycy Wyklęci? Od Rodezji do Zimbabwe”

 1. Panie Autorze,
  wzdychając do Rodezyjczyków czy Angoli w Afryce zapomniałeś Pan jeszcze o Belgach (w Kongo), Holendrach (w RPA), Francuzach (Afryka środkowa), Włochach czy Niemcach (w Namibii) czy Portugalczykach w Angoli, czy Izraelitach (w Etiopii). A co o Afganistanie, Iraku, Palestyńczykach, etc już nie wspomnę o obecności 'muricans’ czyli red necks.
  Sama 'cywilizacja’.
  Gimmie a break!!
  Jako anegdota> czarni uchodźcy (z Afryki) do Europy mówią:
  wcześniej wy przyjechaliści NIEPROSZENI do nas (do Afryki) to teraz my przyjeżdżamy do was a poza tym, wg wszelkich danych to my się wzięliśmy z 'czarnego lądu’ >rodzaj HOMO >ca 2,5 mln lat temu podczas gdy anatomicznie współczesny człowiek Homo sapiens sapiens prawdopodobnie ok. 250-200 tys. lat temu. Czyli szukaj robaczku tych 'genów’ u siebie.
  .
  A druga anegdota: Putin 'bierze’ białych farmerów z RPA do Rosji podczas gdy 'zjednoczone prawiczki’ biorą czeczenów (za prezia tysiąclecia) czy dowolną ilość ukraińców już nie wspomnę o każdej ilości 'braci starszych’ choć tym wystarczy kasa.
  BTW. Już kiedyś pisałem, że Polska post1989 jest w totalnym upadku w każdym aspekcie cywilizacyjnym co obejmuje edukację. Dlatego z totalnym rozdrażnieniem przyjmuję 'produkty’ takich 'NEDOROSTENCÓW’ jak mówią bracia Czesi
  a poza tym Kant takich gostków określa (Krytyka władzy sądzenia): MATOŁ, NAUCZY SIĘ I NAŚLADUJE.
  Jak mówi CK Norwid>żebyś swojej nieświadomości nie brał z moją złość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *