Prezydent Wenezueli przyznał, że ma raka

Hugo Chavez poinformował w czwartek (30.VI) w telewizyjnym wystąpieniu nadawanym z Kuby, że lekarze znaleźli w jego organizmie komórki rakowe. Źródła rządowe w Caracas podawały wcześniej, iż Chavez ma się tam poddać leczeniu w związku z guzem na miednicy.

Prezydent Wenezueli wskazał, że osobą, która doprowadziła go do poddania się leczeniu był Fidel Castro, który zauważył u niego niepokojące objawy. Przyznał jednocześnie, że ignorował wcześniej niepokojące objawy.

Nie jest to pierwsza choroba prezydenta Wenezueli w tym roku. Przeszedł już dwie poważne grypy, a uraz kolana zmusił go do poruszania się o kulach.

Portal Spraw Zagranicznych

Całość na:http://www.psz.pl/tekst-38495/Prezydent-Wenezueli-przyznal-ze-ma-raka

Dodał Stanisław A. Niewiński

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Prezydent Wenezueli przyznał, że ma raka”

  1. Viva la revolucion bolivariana! Hugo Chavez to nie marksista. Nie jest to polityk ideał – takich nie ma, ale z pewnością to mąż stanu, kochający swój naród i stojący w opozycji do obecnych globalistycznych trendów i amerykanizacji. Przypominam, że stanowczo sprzeciwiał się agresji imperialistów na Libie, a właściwie libijskie złoża ropy, pod pretekstem niesienia przez zgniły zachód „wolności, demokracji i praw człowieka”. Nie jest to zaślepiony ideolog, ale realista polityczny budujący dobre relacje między innymi z Rosją czy Iranem. Prywatne koncerny medialne w Wenezueli są inspirowane i finansowane przez USA, jak na skale produkowanej tam antychavezowskiej propagandy to patrząc na wyniki wyborów w Wenezueli Chavez nadal trzyma się mocno. W bajki można też włożyć serwowane nam przez „ałtorytety moralne” tezy o totalitaryźmie i cenzurze w Wenezueli, skoro owe stacje funkcjonują i mają rozmach nieporównywalnie większy jak np jedna szajs stacja Biełsat na Białorusi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *