1 thought on “Schwab i Harari a katolicka koncepcja człowieka. Magdalena i Adam Wielomscy”

 1. ubogacę wiedzę pp. Wielomskich> dzisiaj tak jak w latach poprzednich PM Moraver bierze udział – razem z Sasinem – w imprezie WEF czyli impact. w Poznaniu
  a nie muszę przypominać, że dudex+moraver + stosowne reprezentacja zjednoczonych prawiczków aka 'patriotów’ brali udział w corocznych spędach w Davos (lub w Singapurze wyjątkowo)
  i konsekwetnie-skrupulatnie realizują wszelkie 'przepisy’ jakie Davos crowd kokosi
  co świadczy chyba wyraźnie jakiej prowiniencji 'ideolo’ jest tak banda i z całą pewnością nie ma to nic wspólnego z ich propagandową narracją>ze szczególnym uzwględnieniem katolickości (za wyjątkiem 'przedmurza chrześcijaństwa’ aka wschodnia flanka NATO)
  nie mówiąc o interesie narodowym polskich Polaków w odróżnieniu od interesu 'naszych braci ukraińców’ – to słowa jarkacza.
  Posługujecie się WASZĄ wiedzą i zupełnie obce wam-jak zresztą wszystkim innym w Ukropolin – jest sięganie po wiedzę innych zagranicznych konserwatystów czy z zachodu czy wschodu bo jesteśmy – jak społeczeństwa pod patronatem WEF=USA społeczeństwami UPADŁYMI a państwo>NEC LOCUS UBI POLONIA FUIT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *