– To wina CIA! – mówi Kadyrow

– Jest tendencja na świecie, żeby obwiniać Czeczeńców za całe zło świata, włącznie z tsunami. Ale osoby uczestniczące w tych tragicznych wydarzeniach odebrały edukację i wychowanie w USA. I to być może są tego skutki. A gdyby oceniać dokładniej, to odpowiedzialność za zaistniały stan rzeczy spada na wywiad i kontrwywiad amerykański – zaznaczył Kadyrow.

Jednocześnie czeczeński przywódca przekazał Ameryce kondolencje w związku z ostatnimi wydarzenia. Z kolei Rosja – w związku z coraz głośniejszymi teoriami spiskowymi związanymi z wydarzeniami w Bostonie poprosiła władze USA o przedstawienie informacji o przebiegu śledztwa, zwłaszcza w sytuacji, gdyby jakieś jego elementy związane były z obywatelami Federacji.

W świecie poza dominacją USA główne pytanie po zdarzeniach w Bostonie brzmi – kogo teraz napadną „ofiary terroryzmu”? I czemu w sprawę uwikłane zostały osoby z obszaru post-sowieckiego, a dokładniej z tak newralgicznego dla bezpieczeństwa Eurazji (i zwłaszcza Rosji) Kaukazu.

Z kolei tzw. „patriotyczna opinia publiczna” w Polsce nie ma już wątpliwości, że całą aferą stoją oczywiście „Ruscy”, mamy więc do czynienia z prowokacją i kolejnym przejawem diabolicznego planu Kremla. Nie ma to zresztą większego znaczenia, bo jak powszechnie wiadomo – właściwie wszystko jest dowodem właśnie na te dwa elementy stałe wszechświata…

Konrad Rękas

Zapraszam też na Geopolityka.org

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “– To wina CIA! – mówi Kadyrow”

  1. Azjaci powinni sie bac ostatniego lacinskiego supermocarstwa.. Azja rozumie tylko sile.. im prymitywniejsza tym lepiej 🙂 Azja, gniazdo prymitywizmu wszelakiego, czego kadyrow dowiodl.. Tak dla radochy powinny go te US-drony zbombardowac..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *