Ziętek-Wielomska: Skazani na wojenną propagandę?

Magdalena Ziętek-Wielomska: Czy jesteśmy skazani na wojenną propagandę? Gdzie szukać źródeł o tym, co dzieje się na wojnie?

 

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]
Facebook

7 thoughts on “Ziętek-Wielomska: Skazani na wojenną propagandę?”

 1. Prawda jest taka, że jeśli nie chcemy być rozgrywani przez Niemcy, to za wszelką cenę powinniśmy popierać amerykański imperializm, bo obecnie tylko koncepcja Trójmorza (wraz z Ukrainą) jest w stanie postawić tamę niemieckiemu rewizjonizmowi oraz ukręcić łeb próbom budowy Mitteleuropy. Niemcy chcą Polski, ale Ukrainy nie. Amerykanie chcą konsolidować naszą część Europy i dokoptowanie do tego projektu Ukrainy spowoduje, że ten blok państw stanie się zbyt potężny, aby Niemcy mogły nad nim skutecznie zapanować.

  1. Tylko geopolitycy miary „geopolityka” wierza w Trojmorze.Przeciwko Niemcom i Rosji.W sojuszu z
   Ukraina,Rumunia i potegami pribaltyki.Wegrzy i Czesi juz grzebia kopytami aby przylaczyc sie pod polskie przywodztwo.Amerykanie moga sie konsolidowac z Meksykiem albo z Wyspami Bahama.

   1. Trójmorze to nie tylko tubylcy, ale USA + Commonwealth. Projekt ten to klin wbity przez Anglosasów pomiędzy Rosję a Niemcy, oraz gwarancje amerykańskiej kontroli nad główną nitką Nowego Jedwabnego Szlaku.

    1. (…)Trójmorze to nie tylko tubylcy, ale USA + Commonwealth(…)
     Możesz powiedzieć ile już dali na chociaż CPK tego regionu?

 2. No muszę się dopisać.

  @demokrata:
  Jak cię nie nauczyły dwie wojny światowe co to sojusz z angosasami.
  To zakładaj gumofilce i won na ukraine za wolność waszą i nasza – ale sam idź, będzie lepsza Polska, o jednego debila mniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *