Olechowski:

Andrzej Olechowski ocenił, że PiS popełnił błąd zarzucając Radosławowi Sikorskiemu i Donaldowi Tuskowi zdradę w związku ich wezwaniami do bliższej integracji Unii Europejskiej. – PiS zrobił rzecz w moim odczuciu durną. Zrównał to ze stanem wojennym. To absurdalna historia i nie wiadomo komu to do głowy przyszło – mówił polityk w „Faktach po Faktach” w TVN 24.

Olechowski przyznał, że „nie może sobie wyobrazić, że elektorat PiS” podziela antyeuropejskie myślenie partii.

Zdaniem Olechowskiego warto zauważyć, że stanowisko PO i PiS wobec Unii wcale nie jest całkowicie odmienne. – PO i PiS są z jednej strony – ocenił były poseł. Ma o tym świadczyć fakt, że Platforma mając od ponad czterech lat okazję do ratyfikacji Karty Praw Podstawowych wciąż tego nie zrobiła.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/olechowski-pis-zrobil-rzecz-durna-to-absurdalna-hi,1,4978334,wiadomosc.html 

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Olechowski:

– Gdyby mnie poproszono to pomógłbym w uzbieraniu kaucji dla generała Czempińskiego. To nie jest kwestia znajomości, widujemy się co parę miesięcy, może co pół roku, ale poręczyłbym za honor generała – powiedział w „Piaskiem po oczach” w TVN 24 Andrzej Olechowski.

Były minister spraw zagranicznych przyznał, że w Polsce istnieje realny problem wpływu osób związanych ze służbami specjalnymi na biznes. – Jest coś takiego i jest to nadmierna siła. Mamy nadmierne imperium służb w Polsce i ich nadmierną ingerencję w życie gospodarcze. Pozostawione im zostało za duże pole do działania. Wiele osób ze służb kieruje się do pracy w przedsiębiorstwach państwowych – przyznał gość TVN 24.

– Trzymam kciuki za generała, ale sprawa jest kompromitująca dla Polski. Na końcu albo skompromituje się polski generał albo polska prokuratura – mówił gość programu Konrada Piaseckiego.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/olechowski-poreczylbym-za-honor-generala,1,4934007,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *