5 thoughts on “Ukraińcy w USA i w Kanadzie są dobrze zorganizowani – red. Michał Krupa”

 1. Wszystkie nacje jakoś się organizują za wyjątkiem polactwa, które ma w nosie interes narodowy.
  Ważny grill,piwko i hasanie po świecie.No i co najistotniejsze włażenie w tyłki bez mydła anglosaskim i rusofobizm

 2. to co mówi red. Krupa to oczywista oczywistość w każdym aspekcie
  ale mnie intryguje totalna ignorancja (czyli brak wiedzy)
  tego gostka przepytującego z pokolenia jak ja je nazywam 'późno-urodzonych’ tzn. takich którzy byli edukowani post1989- czyli totalnie brain washed- czyli odmóżdżone i to samo zjawisko – odmóżdżenie – obserwuję u postowiczów czy 'wolnościowców’ czy 'zjednoczonych prawiczkowców’ aka 'patriotów’ i ja se odsłuchałem na tym samym 'podcaście’ wywiad p. Wielomskiego – który się 'przejechał’ po 'konfederacji’ aka wolnościowcach – tyż odmóżdżonych czyli pełnych ignorancji. Żeby było ciekawe-to co mówi p.Krupa jest dostępne bo internet …ale lenistwo intelektualne 'późno-urodzonych’ jest przeogromne a co sprawia, że perspektywy dla Ukropolin i jego mieszkańców 'PÓŹNO-URODZONYCH”- są żadne.
  P. Krupa mówi z Kanady i dla mnie intrygujące jest, ze redakcja konserwatyzm.pl publikuje 'english-spoken only’ późno-urodzonego Mark’a Wegierskiego z Kanady i niech ktoś wskaże paluszkiem, czy ten 'english-spoken only’ gostek wspomniał kiedyś o Ukraińcach-lobby i Ukronazi w Kanadzie a tym bardziej o Chrystii Freeland =UKRONAZI w czystej postaci 'po korzeniach i jej związkach z UK.
  I znowu włazi lenistwo 'późno-urodzonych’ bo w Kanadzie pisuje Matthew Ehret i jego Thecanadianpatriot.
  czy prof. Michel Chossudovsky – emigrant z ZSRR i jego theglobalresearch >>>https://www.globalresearch.ca/
  Tak na marginesie- ten cepek z tego podcastu Votum FM zapomniał 'zaprezentować’ red. Krupę (gdzie pisze-publikuje, etc)- czyli zero dobrego obyczaju dziennikarskiego.

 3. No i dobrze.
  Ich sprawa.
  A kim mają być!? Dziadami!? Polskimi!? Robolami!?
  I tak w Polsce pracują za Polaków; ci piją piwo, chodzą w dresach, tylko piłka nożna, Lewandowski; siedzą na wyludzonych rentach, zasiłkach, mopsach etc. Latami. Całe życie. Jak na Dolnym Śląsku.
  Ukraińcy pracując tak latami, płacą za nas podatki zusy krusy itd. Są ambitni, pracowici, twardzi.
  Widać to codziennie.
  To komu ma być wstyd i głupio!?
  Niezręcznie!?

 4. Żałosne, ludzie tutaj mają kompleksy nawet wobec jakiś ukrów (tych samych którzy od odzyskania niepodległości od zsrr stworzyli jedno z najbardziej guwnianych i skorumpowanych państw w europie)…. Nie wiem jaka jest siła ich lobby w usa i kanadzie, ale to jest bez znaczenia. Usa ich popierają nie ze względu na mitologiczną siłę tego lobby, tylko dlatego, że obecne elity usa uważają że ta wojna osłabia rosję, którą postrzegają jako sukę chin..czyli wg. nich to pośrednio uderza własnie w chiny… Jeśli uznają któregoś dnia, że już nie jest to w ich interesie, to po prostu ojeją ukrów w sekundę, i nic tu żadne lobby nie pomoże… Kanada to suka usa jest zamożna ale wogóle bez geopolitycznego znaczenia.. W usa tak naprawdę liczy się tylko jedno lobby, „narodu wybranego”, W usa żyje ok. 43 mln osób niemieckiego pochodzenia, bez porównania znacznie silniej umocowanych w polityce i gospodarce niz ukry, ale czy ktoś słyszał o jakimkolwiek się liczącym lobby niemieckim w usa? bez jaj….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *