Wielomski: PiS i Kaczyński nigdy z Unii Europejskiej nie wyjdą

Prof. Adam Wielomski: PiS i Kaczyński nigdy z Unii Europejskiej nie wyjdą + kreacja tzw. „prawa” unijnego przez sądownictwo europejskie.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 4.8]
Facebook

1 thoughts on “Wielomski: PiS i Kaczyński nigdy z Unii Europejskiej nie wyjdą”

 1. ależ ma Pan rację ABS mówiąc, że 'Pis i Kaczyński nigdy z Unii Europejskiej nie wyjdą’
  i sprawy są proste jak konstrukcja cepa>
  1. 'pis czy patrioci czy zjednoczone prawica’ jest 'do odstrzelenia’ OD ZAWSZE bo nie mieli i nie mają 'patrona’ w USA a takiego patrona mieli-mają Sikorski, Balcerowicz, Kwachu, Poncyliusz, Kowal czy Projekt Konsens (.https://myslpolska.info/2021/10/07/od-janika-do-dorna/) no i oczywiście Tusk czy etc, etc.
  .
  2. Jesteśmy 'rąsiami’ zjednoczonej prawicy czy pis – bez znaczenia w trakcie doskonalenia neoliberalizmu-globalizmu do postaci zaplanowanej przez WEF>Schwaba>4RI (4ta rewolucja przemysłowa, AI, 'ochrona środowiska’, eko……., critical race theory, qwertylgbtgender, etc) i te wszystkie Polski Ład czy 'piątki Kaczyńskiego”>to jest wszystko 'inline’ zgodne z przepisami nowej wersji neoliberalizmu-globalizmu wg przepisu>vide powyżej.
  .
  3. Kaczyński wcześniej czy później 'kopnie w kalendarz’ >taka jest natura rzeczy podczas gdy neoliberalizm-globalizm w wersji Szwabusa> jest projektem 'DOSKONALENIA” kapitalizmu
  .
  4. Po raz kolejny przypominam Panu a zwłaszcza takim jak CEP (’edukacja’!!!) mossakowski, korwin vel mikke, michalkiewicz, Pitoń, Sommer, etc że:
  – od 1989 jesteśmy w amerykańskiej strefie OKUPACYJNEJ i dzieki temu zawdzięczamy, że wg mnie „jesteśmy krajem upadłym’ w każdym cywilizacyjnym aspekcie
  i zgodnie z prawem międzynarodowym, traktatami, etc>WROGAMI państwa narodowychchcieliście kapitalizmu>macie kapitalizm.
  a ponadto:
  'Zachodnie społeczeństwo jest moralnie zepsute, ……zostało skorumpowane przez kapitalizm (!!!!) , który doprowadził do „zagrożenia klimatycznego”, które zagraża życiu na ziemi. To,…..wymaga ścisłej kontroli wolności osobistej, przemysłu i finansowania korporacji.”
  a to powiedział człowiek SCHWABUSA, Mark Carney były szef Bank of ENgland i Bank of Canada w swojej książce>Value(s): Building a Better World for All,>>.https://www.zerohedge.com/geopolitical/it-wont-be-pleasant-mark-carney-unveils-dystopian-new-world-combat-climate-crisis
  i to samo mówi także przedstawiciel sfer bankowych bo przedstawiciel Rabobanku:
  We Live In A World Without Consequences Where Everyone Is Corrupt …
  'Żyjemy w świecie bez konsekwencji, gdzie wszyscy są skorumpowani’
  .https://www.zerohedge.com/markets/rabobank-we-live-world-without-consequences-where-everyone-corrupt
  i żeby było śmiesznie>te same przesłanki-okoliczoności 'przyrody’ były podstawą do działań Chin i Rosji>też były 'ofiarami’ neolibarelizmu-globalizmu 'made by USA-WB-IMF-NATO-UN-WHO-WTO-WIPO
  i uprzejma prośba aby młode pokolenie 'nowoczesnej myśli polskiej’>czyli WSZYSCY co jednego:starannie niewyedukowani post1989 (neoliberalizm-globalizm)nieprzypadkowo tylko CELOWO>hasło 'constructive destruction” se poszukajcie.
  .
  PS. Rozmawia Pan z Mossakowskim>CEPem o równie
  niewielkim zasobie wiedzy a łapiącym się za 'edukację’>jak Pitoń, Michalkiewicz, Korwin vel Mikke czyli pełna groteska jak Kaczyński, Duda, Saryusz-Wolski, Fotyga, Brudziński, Maciarewicz, Morawer, Wąłęsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *