Wielomski: Pandemia koronawirusa to histeria medialna, a wybory odbędą się, bo alternatywą jest upadek PiS

Adam Wielomski: Pandemia koronawirusa to histeria medialna, a wybory odbędą się, bo alternatywą jest upadek PiS. Andrzej Duda po wakacjach już wyborów prezydenckich nie wygra.

Click to rate this post!
[Total: 13 Average: 4]
Facebook

8 thoughts on “Wielomski: Pandemia koronawirusa to histeria medialna, a wybory odbędą się, bo alternatywą jest upadek PiS”

  1. W zasadzie dlatego, że rząd nie wie co robić, więc robi co im przyjdzie do głowy. Tak wygląda polityka od sondażu do sondażu.

   1. Gdyby rządziły sondaże to już byśmy mieli przeniesione wybory… a przy tzw. Tarczy Antykryzysowej DobraZmiana walnęła taki numer, że jak nie będzie majdanu POKO będzie opozycją… koncesjonowaną.

  2. Bo wtedy opozycja powie, że rząd nic nie robi i przez to cały naród umrze w straszliwych męczarniach. A tak, to ludzie widzą że władza działa, mniejsza z tym jak… Oczywiście, niemedialnych rozwiązań nikt nawet nie wymyślił, a wystarczyło granice zamknąć tydzień wcześniej i bez ostrzeżenia(tak, żeby tłumy w panice nie zjeżdżały do kraju) i w Polsce byłoby dziś 20 przypadków, a nie 2000

   1. „wystarczyło granice zamknąć tydzień wcześniej i bez ostrzeżenia(tak, żeby tłumy w panice nie zjeżdżały do kraju) i w Polsce byłoby dziś 20 przypadków, a nie 2000” – ależ by wtedy było larum o zawłaszczanie wolności, duszenie gospodarki itd. 😉 Ale tak już poważnie – „psy szczekają, karawana jedzie dalej” i uważam, że to było podówczas bardzo sensownym rozwiązaniem. Gdyby więcej krajów zastosowało taką metodę, to być może skutki byłyby niewiele poważniejsze niż przy SARS a przecież podówczas taką taktykę zastosowano. Chyba proponował to Michael Ryan z WHO. Teraz to już musztarda po obiedzie.

  1. Pan raczy żartować. Pod tymi burkami to dopiero będzie wylęgarnia syfu wszelakiego, że aż spod spodu będzie pufać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *