Wielomski Vblog: Ten lont jest krótki – bomba, która wysadzi PiS z siodła? Czy młot na feministki? #WV21

Wielu komentatorów uważa, że jednym z dynamitów, które mogą wysadzić z siodła obecną ekipę jest kwestia obrony życia poczętego, tzw. aborcji. Ponad 50% pytanych Polaków opowiedziało się za dopuszczalnością „aborcji”, jedna w tym samym sondażu także ponad 50% opowiedziało się za zakazem „zabijania dzieci poczętych”. Czy więc ten arcyważny spór można zakończyć na drodze referendum jak chcą tego polskie feministki? – Jeśli nie jesteś feministką, to posłuchaj. Jeśli jesteś, to posłuchaj tym bardziej! Pozdrawiam – Adam Wielomski.

Click to rate this post!
[Total: 14 Average: 4.7]
Facebook

4 thoughts on “Wielomski Vblog: Ten lont jest krótki – bomba, która wysadzi PiS z siodła? Czy młot na feministki? #WV21”

  1. Dobrze byłoby przycisnąć JKM, żeby przyznał się – jak tam jego stosunek do kwestii aborcji. Z tego co obserwuję, w przeszłości wielokrotnie stosował zgrabne uniki, że w zasadzie to aborcja jest zła, ale on sam nie wie, co by zrobił na miejscu kobiety, której życie byłoby zagrożone. Czasem zacytuje Reagana, innym razem stwierdzi, że kobiety spędzające płody wystarczy na jedną dobę zamknąć w klatce i wystawić na widok publiczny. W 2007 roku, podczas kampanii wyborczej, gdy UPR startowała w ramach LPR3 (UPR + LPR + PRzP), ktoś rozpropagował informację, że JKM jest zwolennikiem kary śmierci za aborcję. Rozumowanie miało być proste – JKM opowiada się za stosowaniem KŚ za morderstwo (pozbawienie człowieka życia, któremu towarzyszy premedytacja). Ponieważ płód jest człowiekiem, więc aborcja jak najbardziej stanowi formę zabójstwa z uprzednią premedytacją (matka planuje, ojciec daje kasę na zabieg, oboje uzgadniają to z ginekologiem). Wokół sprawy zrobił się smród i JKM zaczął tracić świeżo pozyskanych wyborców – byłych zwolenników PO, którzy nienawidzili PiS-u i LPR. Wtedy JKM wystosował na swoim blogu sprostowanie, że w żadnym wypadku nie jest zwolennikiem KŚ za aborcję. Stwierdził też, że kompromis aborcyjny w obecnym kształcie jest OK, choć on sam nawet odrobinę poluzowałby te przepisy. Reasumując – zdaniem JKM obecna ustawa aborcyjna jest zbyt restrykcyjna. Amen!

  2. Korwin popiera aborcję? Może nie udziela się za bardzo, bo nie jego temat. On jest od ekonomii. Podobnie jak z Michalkiewiczem – wydaje się milczeć, gdy idzie o wątki gospodarcze, ale jest głośny w temacie Żydów, co nie znaczy, że nie jest wolnorynkowcem.

  3. Korwin nie tylko popiera aborcję, ale także prawo ojców do zabijania urodzonych dzieci. Pewnie nie głosi tego miastu i światu, uważa taką decyzję za trudną, ale dopuszcza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *